Чи існують вампіри?

Так вампіри існують,але не такі як у фільмах жахів а є люди у яких хвороба вампіризм,таким людям недосттньо крові в організмі і вони не можуть виходити надвір в день тому що сонячні промені викликають в них алергічну реакцію і в них на тілі появляются червоні пухирці і якщо довго стояти на сонці можна померти,таких людей називають вампірами.Ці люди не пють кров інших людей укусивши за шию.

Чи існують вампіри?: 1 837 комментариев

 1. я знаю вони існують ясама така янавіть вночі хожу до школи ане зранку це так проблематично:((((((((((((((((((((((

 2. Я завжди мріяла на укус вампіра і бути ним, але по історії їх не існує.Я чекаю на вас

 3. ето фантастика.Только дураки верят в такой бред.

 4. Ви вірете в те що говорите. якщо ти ходиш в школу в ночі ти не вампір.Ти якийсь неформат

 5. я не вірю тому що я маю магічні спилисати

  клас——————————————————————-=============-9оапп

 6. Вампіри ІСНУЮТЬ!!!ПРОСТО більшість ніколи його не бачили тому й невірять!і думають що це фантастика чи маячня…

 7. Вампіри? Сама я пишу про них книжку, роман! Моя думка така:»Не доказано що вони є але і не доказано що їх немає!» З рештою кожен має свою думку, а ті хто каже що це все х…, можливо ви праві а може і ні!

 8. Цікаво хто автор цього????????а він ці статті списує чи сам придумує,хто знає скажіть будь ласка!!!!!

 9. я згідний є вампіри….. тіпа люди з хворобою вампіризму…але ходити в школу в ночі..це дурка….такі люди переважно під капельницею в будинку лежать…. і їм потрібен донор щоб підтримувати свої сили…а про їхні супер пупер сили…піднімати велику вагу неправдо…чесно кажучи енергетичні вампіри такі як я…які смокчуть енергію..сильніщі за кровососів….енергетичні можуть ходити де хочуть…і коли норм чужою енергією заряджаються… тоді в них краща сила..не нефантастична звичайно…але класно…

  а це що вас укусити може…то це бред…вас може прокажений собака укусити…а не людина хвора)))

 10. ПРИВІТ , А ВИ МОЖЕТЕ ДОВЕСТИ , ЩО ЇХ НЕ ІСНУЄ? Я ПРО ВАМПІРІВ ТИПУ ЕДВАРДА ЧИ ДРАКУЛИ.ПОЯСНІТЬ ,Я БУДУ ВДЯЧНА ,ЗВІДКИ СТІЛЬКИ МІФІВ ТА ЛЕГЕНД !?ЗВІДКИ ВОНИ ВЗЯЛИСЬ У НАШОМУ ЖИТТІ???

 11. Легенди не виникають просто так, без причини…

 12. Вампіри існують. Озирнись, можливо він біля тебе……..

 13. я теж думаю шо існують і яб хотів ним стати

 14. Невже не можна вірити, поки не побачиш? Хто хоче, щоб його вкусив вампір, або пересвідчитись що вони існують пишіть lionelluka@mail.ru

 15. вампіри-це живі істоти яким люди досі вірять. У фільмах і в книгах люди описують вампірів, як мертвих людей ,які живлятся людською кровю . Хоча я раджу всім не вірити в них!

 16. агоооооооооооов люди

  блін озирніться ви про таку маячню теревенете що виникає враження що ви себе не чуєте

  вампіри- фантастика, міфи та легенди , але зародились вони не просто так, а тому що якомусь дибілу привидилось….і він подумав що то вампір іт.д.

  я не спорю може вони і справді існують, але на мою думку це все просто маячня

  ДРАКУЛА ТА ЕДВАРД- вигадані персонажі, щоб таким дибілам як ми забити дуним голову

 17. агоооооооооооов люди

  блін озирніться ви про таку маячню теревенете що виникає враження що ви себе не чуєте

  вампіри- фантастика, міфи та легенди , але зародились вони не просто так, а тому що якомусь дибілу привидилось….і він подумав що то вампір іт.д.

  я не спорю може вони і справді існують, але на мою думку це все просто маячня

  ДРАКУЛА ТА ЕДВАРД- вигадані персонажі, щоб таким дибілам як ми забити дурним голову

 18. ніщо не придумується з проста, вампіри це загадка без розвязки

 19. Вампірів такіх якіх ви бачили у фільмах справді не існує,але існують люди з психічними та фізичними захворюваннями тому виникають міфи та легенди оскількі раніше медицина та взагалі наука були малорозвинені а люди хотіли знайти пояснення( часто містичне) незрозумілим речам такім як наприклад, чому якийсь там сусід Петро неможе сприймати сонячного світла боже та він щей блідий як мертви ну все значіть він демон,вампір або ще там хтось. Фантазія у людей дуже розвинена і варто одній людині почати розповідати щось подібне до історії про Петра то через деякий час до нас можуть дойти росповіді що він щей п*є кров,вміє ставати невидимкою,літає і взагалі в нього з попи хвіст тирчіть тож думайте самі вірити чи ні

 20. да да…вампіри вампіри..всьоди одне й те саме…люди я вже цілий рік шукаю..всюди підказки..і напрямки..поки що фактів маловато..але є…там один пацанчик пише шоб хто хоче шоб його укусив вампір пишіть..я йому написав ще давно..ніякої реакції..слух пацанчик..чи хто ти там…то хоть твій адрес?)))я да хотів би стати вампіром…хоть живим хоть мертвим….мені нема чого втрачати….я вже пробував продати душу…але хм…чого невзяли))) того другий варіант Вампіризм..відпишіться …. якшо хтось хоче..то воть henuk_yura@i.ua буду чекати=)

 21. Блін люди ви що Сутінків передивилися чи що????

  Якщо б вони дійсно існували,то ми би вже не жили…….

 22. Блін люди ви що Сутінків передивилися чи що????

  Якщо б вони дійсно існували,то ми би вже не жили…….

 23. Блін люди ви що Сутінків передивилися чи що????

  Якщо б вони дійсно існували,то ми би вже не жили…….

 24. Блін люди ви що Сутінків передивилися чи що????

  Якщо б вони дійсно існували,то ми би вже не жили…….

 25. Блін люди ви що Сутінків передивилися чи що????

  Якщо б вони дійсно існували,то ми би вже не жили…….

 26. Блін люди ви що Сутінків передивилися чи що????

  Якщо б вони дійсно існували,то ми би вже не жили…….

 27. Дійсно сутінків передивилися…
  Але ті хто так говорять то люди які літають у своїй фаназії і у ній залишуться….

  Вони( В) Мають совість,честь,відданість….. Даже якщо ви його зустріните? То що?

  Ви будете кричати,плакати,просити полмилувати…….

  І ви іще бажаєте стати вакмпіром або зустріти його? Ви не розумієте хто вони такі…

  :(Вони убили його……:(

 28. Дійсно сутінків передивилися…
  Але ті хто так говорять то люди які літають у своїй фаназії і у ній залишуться….

  Вони( В) Мають совість,честь,відданість….. Даже якщо ви його зустріните? То що?

  Ви будете кричати,плакати,просити полмилувати…….

  І ви іще бажаєте стати вакмпіром або зустріти його? Ви не розумієте хто вони такі…

  :(Вони убили його……:(

 29. Почитав я ці коментарі і зробив такий висновок — що всі ви помиляєтесь і водночас праві, а порівнювати реальність з фільмами неправильно…

 30. Вампиры не существуют, новампиры в выде чупакабры действительно есть, и уже в Киевской области, сама видела, знакомые сняли на мобильный….

 31. На мою думку вампіри існують у кіно і мультиках. А така хвороба як вампірізм можлива.=)))))))))))))))

 32. Да……..ви про що??????які можуть бути вампіри???на вулиці 21-століття… вгамонітся.Можливо це правда,а можливо і ні,якщо ти вампір,то це круто.Якщо ти проста людина,значить тобі судилося стати таким(нормальною людиною).а що за понт строїти з себе когось кращого???Ти живеш… і радуйся що ти є на цьому світі!!!

 33. Привіт!Якщо є вампір не схожий на людину -чупакабра і її важко побачити,чому не вірити у вампірів в людській подобі.Полазьте в неті і ви побачите,що xоч і 21 вік, та люди ще не все вивчили і пізнали.

 34. пффффф…….хоча їх не існує,але ці Сутінки і Дневники вампира так в голову залізли що я через них помішалася на вампірах………..

 35. чи існують вампіри чи ні ми не знаємо))))і які вони теж))))але мало хто б відмовився від життя як у СУТІНКАХ)))) у тебе закохався вампір прикольно))))!!!!!!!!!!!!!

 36. Вампіри…… є вони, чи немає, хто їх знає? який вампір вийде померед вулиці, і почне кричати : «Я вампір!, Я вампір!», чи показуватиме, що він не такий як усі(тіж можливості як у того ж Едварда…) , ніби ви не знаєте що буде. цю людину, або запхають в дурку, або приїде якесь ФБР, і забере робити досліди, а очевидців ліквідують))) а бути вампіром…. ппц. офігенно….. ні тобі нормального життя, роботи…. весело я вам скажу….

 37. є докази що вони існують або існували є дуже багато фактів наприклад у 1559р було знайдено історика який дуже багато знав про вампірів потім його знайшли обезкровленого ….потім 1995 цю справу продовжив інший історик день перед тим як він хтів оголосити цю інформацію людям його з дружиною та дітьми було вбито знов тіла обезкровлені і вся інформація зникла…….я бачила документалку що 2004 році народилась дівчина яка не може бути на сонці ….і як це все можна пояснити

 38. Я вас не розумію . Як ви можете хотіти стати вампіром. Враховуючи всі легенди , це жорстокі вбивці , які не думають ні про кого окрім себе. Та й кожен з вас любить позагаряти на пляжі , а якщо б ви були вампіром , то про які пляжі може бути мова. Я прочитала багато висловлених думок і мені здається що деякі з них просто не може написати нормальна людина. На мою думку люди , які бажають стати вампіром , просто не може бути віруючою людиною. Особисто я, не вірю всім цим дурницям!

 39. Читаючи цю маєчню , смішно стає ,що в тебе не вірять…

 40. P.S. …і повірте мені , позбавтеся думки ,що вампіром бути — це круто… Ви не знаєте , що ЦЕ…

 41. я б хотіла щоб мене вкусили… Вампіри відзивайтесь

 42. почитав я вашу бредоту вибачайте за такий ризкий вислив от тильки дехто из вас незнае чого просить а ти хто поради дае так мае знати що таке етика субординарнисть принцепи и честь хотя про що я вин мае знати що таке найвища кара от про що а вампирив николи не уснувало и на рахунок того що хтось колись побачив якусь хворобу великими очима и не змиг пояснити и це назвали вампиризмом ось просте поясненя а драк це просто легенда и ще якщо ви добре покопаетесь то взнаете що вин був хворою людыною просто колись небуло пояснень багатьом хворобам а цым кому дано житя навчится його цинити и не принебрегати ним тому що сказано то чого просиш и воздасттся тоби но не втиг райдугах якими ти бачих а в тих в яких воно прийде по тебе !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

  пипец добавить больше нечево

 43. люди не прагніть стати вампіром ви чо думаєте що бути вампіром круто таяк у фільмах знайте що це не так…….мене зацікавило одне чи вони існують чи ні…..але прагнути до якогось вампіризму я не хочу і вам не раджу…я багато знайшла про вампірів і з того дізналась що їм паршиво жилось …..дам маленьку пораду… перед тим як хтіти чогось подумайте чи ви насправді того хочте………………………

 44. Я занадто багато дивилась Сутінки… Я не вірю, що вампіром бути легко, я не думаю, що можна утримуватись від людської крові. Звичайно, бути вампіром — це жахливо. Вважайте мене повною дурою, але я хочу стати таким монстром:(. Я мрію про безсмертя… Я ненормальна і я це знаю…

 45. У фільмах, особливо БАФФІ і СУТІНКИ вампіри класні і мені подобаються ці історії про кохання простої дівчини до вампіра. Це дуже романтично і навіть інколи самій хочеться такого. Дивлячись ці фільми я ніби сама переживала всі ці почуття. І це дуже захоплююче!!! Чи вірю я в вампіри сама толком сказати не можу. Але звідки всі ці історії, звідки, ніхто цього не знає.Зараз такий світ, що можна повірити у все, що завгодно. І це мене лякає!!!

 46. Мда… я тако почитала це все і дуже сильно здивувалась…. Народ, ви реально не знаєте чого ви хочете! Особисто я вірю у вампірів, не знаю звичайно чи вони існують, але вірю у них… І те що ви їх хочете знайти… Якщо вони побачать в вас достойного того щоб ви стали одним із них вони самі прийдуть, а до того часу зістрічі з ними ви не знайдете…. Я там читала що вампіри це вигадка… Дуже сильно в цьому сомніваюсь… Легенди і міфи на пустому місці не створюються! І якщо вже пов’язувати їх з релігією… Перший вампір був Каин, Господь покарав його за вбивство свого брата, і покараням було вічне життя та спрага до крові, і звичайно він не міг знаходитись на сонці. Дехто з вас просто подуріли, того що говорять справжню єрунду! Наприклад той самий Дракула… Так вампіром він не був, він був живою людиною, але дуже жорстокою. Своїх ворогів він обезглавлював і голови саджав на палі, а їх розставляв навколо свойого стола. Разом з тим кров своїх ворогів він випивав. Але вмер він як жива людина. За це його прозвали вампіром. Такщо не кажіть що Дракула вигаданий персонаж! Це історична особа! А Сумерки я обожнюю)) Вампірів потрібно боятися і поважати, от і все. В кожного своя думка нащод них, але факти є факти….

 47. Я би хотіла більше дізнатись легенд про вампірів!Напишіть будьласка!!! Буду вдячна. Я також вірю що вампіри існують.Просто ще не прийшов час їм представити себе суспільству!!!!))))))))))))))))))

 48. Вампіри то прикольно!!! Я надивилась дохира фільмів про них і мені сподобалось…я б хотіла з ними зустрітись-але трохи страшно…бути вампіром тоже не преємне відчуття…кров то супер але трохи противно…як не дивно але я тоже ходжу в вечірню школу…мені подобаються темні кольори, в мене все переважно темне, навіть в ночі коли ходжу гуляти в повний місяць мене тягне на цвинтар….

 49. людина не може придуматі того чого не існуе,я впевніна ,що и вампіри,і домовикі, привиди, чьорти і всяка нечисть, існуе!!!ми не одні у світі!!

 50. Я НЕНАВИЖУ ЕРИКУ ИЗ ФАБРИКИ, Я БЫ ЕЕ УБИЛА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ТУПАЯ ОВЦА,ПРАВЕЛЬНО ШУРИНС ЗДЕЛАЛ!!!ХОТЯ ОН ТОЖЕ УРОД!!!И ВСЕ ОНИ ДИБИЛЫ, ПРИДУРКИ, ТОЖЕ МНЕ ЗВЕЗДЫ!!!!!!ЧТОБЫ ВЫ ЗДОХЛИ!!!!!!!!!!!

 51. Якщо це не правда — тоді зівдки взагалі взялись такі шалені історії??? вас це ніколи не цікавило?!!

 52. Я вважаю, що вампіри існують.І це не люди з хворобою, а реальні люди з надзвичайними можливостями…

  Р.S. Доречі я вампир…Мене вкусив … Едвард Каллен

 53. Я б теж хотів стати вампіром, ну чим це погано??? Ти бесмертиний, ти не залежиш ні від чого, в тебе нема відчуттів, це круто…..

  Тільки що днем не можна вихідити, та це і не так погано))))

 54. тупість!!!!!!!!!!!!!!!!!! не сприймайте фільми близько до голови !!!!!!!!!!!!!!!!так можна і в дурдом попасти!!!!!!!!!!!!!!!! мужчини не тільки в серіалах,озирніться

 55. Вампіри існують вони пють икров і виходять на сонце і люди з ними зустрічаються і не підозрюють хто це!!

  а вампірами я захопилась ще до сутінків!бо я знаю що вони єє!і що б хто не казав вони реальні!і міфи не виникали просто так просто вони не можуть заявити про своє існівання бо почалася би війна людей з вампірами і люди б не вистояли б і повмирали а як би жили вампіри??

  тим більше для них це гра!тобто життя це гра!ніхто не знає хто вони і вважають шо це просто дуже талановиті люди! а так би всі про них знали і вони б не були б цікавими а так їхнє життя просто ще одна захоплива гра!!!!!!

 56. принаймі класно булоб жити вічно з коханою людиною….мати велику силу..і я хотіла бути такою..

 57. тут декого в дурку посадити треба !!!!!!!!!!!

 58. Я ГАДАЮ, ЩО ВАМПІРИ ІСНУЮТЬ. МЕНІ ХОЧЕТЬСЯ В ЦЕ ВІРИТИ. СУТІНКИ, ДОРЕЧІ, СУПЕР. МЕЙЄР ПРО ЖИТТЯ ВАМПІРІВ КЛАСНО ОПИСАЛА. А ЯК ВИ ГАДАЄТЕ?

 59. то точно……..я тож прочитала три кнтжки Маєр…і…….якщо чесно сама б хотіла стати вампіром але *вегетеріанцем*

 60. Блін читаю і думаю-невже є такі дибіли.Навіть якщо «вони» існують,вони не стануть обертати на вампірів таких ідіотів як — ви!

 61. Мда… читаю і сміюсь!=-) я не кажу що ЦЕ абсурдно, але не кажу що ЦЕ нормально!

  Але якщо прочитати і подумати то всі ВИ праві! З одного боку вампірів немає, а з іншого-що вони є… але поки що ніхто не довів ні те-ні інше.

 62. Якщо ви не вірете то чому заходите на такі сторінки

 63. понастоящому чому ви заходете на ці сайти якщо не вірете в них……..вони існують і доказів дуже багато тільки треба знати де шукати ………якщоб вони не існували народ би не говорив про них………….

 64. кожен вірить у те,в що йому б хотілось бачити в реальному житті…і це питання буде вічним,тому що навіть якщо знайдуть таких(але це малоймовірно),то знайдуть спосіб приховати(адже люди будуть у страшенній паніці),а якщо не знайдуть-будуть шукати і придумувати повістей про них…от і все…

 65. я скажу так вампиры ето не сказка ,а реальность !ведь откуда древние люди их взяли?придумать их они немогли потомучто они были тупыми!

 66. я тільки подачила фільм Сумеркі я схотіла щоб ця історія сталася зомною

 67. блін народ збийтесь з такого бреду як ви пишете!!!вампірів не існує,так само як чупакабри… ахахах смішно піздец з вас!! понадивляєтесь єрунди і голову собі забиваєте!!

 68. а хто тоді вигадав про них цю історію?????????

 69. Прочитала я усі коменарі.Так, вампіри може й існують, а може і ні……

  Я також дивилась *СУмерки* і не одитн раз!Для себе я зробила висновок:вав,вампіри-це круто!!!!!Я тоже хочу бути вампіром)))Ну чи принаймі побувати на місці Белли….Звісно,зараз хтось буде писати так і так,то всьо вигадки ви дибіли….

  Краще не пишіть так,бо кожен має свою думку!На то і придумали **коментарі**

 70. Я також маю право на свою думку. Особисто я заходжу на такі сайти, чисто щоб посміятися з таких ідіотів як ви…

 71. я не знаю що робити.

  Мені требап стати хоч якимось вампіром
  З днем мені стає все гірше………….я не знаю як ним стати

  Хочу попробувати стати енергетичним…мій брат такий але нічого розказувати не хоче………..

  Може ставши енергетичним я угомонюся………. не знаю……….але мені цього не буде достатньо….

  Може мені судилося такою стати ………пересуваюся я тихо……маю добру координацію….деколи можу прочитати думки людей…….добре і вправно стрибаю

  Я не знаю шо мені робити..

  От просто де я б не сиділа.чи на заняттях чи де…….та я не можу більше про нічого думати крім цього і з кожним днем цей ………ну назвімо це впливом……цей вплив стає дедалі більшим…………..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Я повинна стати вампіром інакше я поммру перше ніж мені буде 20….через перепрацювання мого мозку…………..

 72. і ше я повністю погоджуюся з » Люблю сумерки»….бо це правда
  Світ вампірів і інших істот є…..але вони так вправно і майстерно ховаються що ми зазвичай їх не бачимо але погодьтеся що є свідчення про те що їх бачили…….?

 73. Зазвичай ……..я читаю фантастику …

  Спочатку » Гаррі ПОттер »
  ………

  Потім » Школа магії »
  ………»Книга зірок » і т. д …………

  Це все мене дуже захоплювало і я хола бути тими про кого писалося в книжках які я читала……….але потім це все проходило за 2 3 дні .нвйдовше було за5 днів …….але потім……….це не пояснити ……………я прочитала Сутінки………… .я думала що мене пронесе як зі всіма фіншими книжками…..та цього чомусь н стаєть вже 2 тижні а мене все більше роздирає сумління……..Не те щоб хотілося стати вампіром………хоча хочеться ………..це мені необхідно…»»»»»»»»!!!

 74. Я теж хочу укуса вампіра, але їх не існує

 75. Привіт усім!!! Мені 18, і я читала всі ваші коментарі. Мені сподобалось, але я краще поспілкувалася б з кимось на цю тему по телефону! Хто хоче напишіть свій мобільний номер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 76. І чому мовчимо??? Страшно, що я якийсь маніяк, а? Більшість з вас так хотіли стати вампіром!!!Ви ж пишете про позитивну сторону вампірів, а про негативну, так мимохіть де-хто з вас згадав, але не все! Я думаю, що були б ви коханою чи коханим або самі когось покохали б, то знали б, чи слід говорити, що вампіром бути це класно. Ви дізналися б, як це, втратити найдорожче, що в тебе є.

 77. Привіт!!! Я хочу з тобою познайомитись, ти прикольна!!! 🙂 Ось мій номер, чекаю! 0633404761

 78. ПРОЧИТАВШИ ВСІ ТІ ДУМКИ ЩО НАПИСАЛИ ІНШІ , МОЖНА ЗРОБИТИ ЛИШЕ ОДИН ВИСНОВОК:ВАМПІРИ ІСНУЮТЬ, ТОМУ ЩО Я ОДИН ІЗ НИХ. ЯКЩО НЕВІРИТЕ ТО ПРИЇЖАЙТЕ У ТРАНСІЛЬВАНІЮ. Я ЧЕКАЮ НА ВАС, ЩОБ ПОСМАКУВАТИ ВАШОЇ КРОВІ!!!!!!!!!!!!ДІВЧИНА ЯКА МЕНІ СПОДОБАЄТЬСЯ ЗАЛИШИТЬСЯ ЗІ МНОЮ НАВІЧНО.

 79. А яку ти хочеш собі дівчину, вампіре???Можливо це я, а?

 80. Кожен вірить у те, в що він хоче вірити, не можна так скептично ставитися до всіх цих містичних істот, адже десь взялися ці легенди та міфи, адже в Бога та янголів ви вірите, тож диявол та решта нечистої сили також існують, людському оку не дано побачити Бога, то чому, якщо вампіри не їздять з нами в одному автобусі, вони не існують?

 81. А хто говорив, що вони не існують?! Ми не можемо напевно сказати про те, що вони існують чи не існують тому, що ніхто ще не доказав, що вони є, або їх не має. Я згідна з тими, хто вважає, що в усьому вигаданому є доля правди, адже нічого просто так не говорять!Я згідна з тим, що вампіри, якщо існують, то не будуть ходити і говорити: «Люди, я вампір, подивіться на мене!!!».Цього не буде.

 82. …От самі подумайте, якби ви чимось відрізнялись від інших людей, були не такі як інші, ви хотіли б, щоб інші про це знали, щоб на вас дивились не як на людину, а як на незрозуміло що, вам це було б приємним? А не думаю, що це комусь потрібно! Так і вампіри, якщо вони є, то не заявлять про своє існування просто так.

 83. Ліля я згодин із твоєю думкою тому що багато людей нехочуть вірити в те що вампіри неіснують і наи»язують собі цю думку в своїй нерозумній голові.
  Ще мало хто знає про існування таких як я і напевно мало хто буде вірити в моє існування.

  Нас покищо небагато тому внас і невірять але мені це підвладно змінити і я буду діяти повоі і досягну своєї мети.

 84. Ліля ми нехочем щоб про нас дізнались, але ми такі ж як і всі звичайні люди, тому про нас мало хто знає. ми можем ходити серед вас і ніхто про це навідь незрозуміє що ми поруч із вамиЯ недавно відправив декількох із своїх рабів на розвідку, тому що мені потрібна гарна дужина щоб посісти трон мого батька і реалізувати своє грандіозне шоу на землі.

 85. Більшості з вас треба відвідати лікаря…психотерапевта 🙁

 86. Дякую вампіре!!! Але чому ти сам не хочеш пошукати собі дружину? Чому наказуєш це зробити комусь іншому? Ніхто крім тебе не повинен цим займатись, звісно якщо ти хочеш одружитись з коханою тобі людиною. Ну звісно, якщо ти не збираєшся це зробити по розрахунку!

 87. «Я серед них» — якщо не секрет то, це хто?

 88. Люди просніться!!!!! Все це вигадки, вампірів не існує як вам цього не хотілось би, але таких вампірів як в легендах, кіно не існує….. це очевидна людська фантазія яка не знає цей реальний світ і видумує всяку фігню…. а люди з хворобою про я ку сказано в статі можливо і напевне є, але я їм співчуваю….. живіть реальним світом і вірте тільки тому, що бачити…. а не як риби на вудучку попадаєтесь за людських видумок…

 89. Ліля я хочу знайти собі гарну жірку але мені потрібно для начала знайти тих хто б хотів жити вічно і вкого є та кров що дуже подобається мені.

  Я прихожу лише тоді коли знаходять краиву дівчину із тією кров»ю що мені потрібно, а я потім рішаю чи та що я шукаю чи ні.

 90. оскільки це блог, то я сам люблю дивитися фільми і читати книжки про вампірів! Але якщо казати про реальне життя то це все НЕПРАВДА! Хочеться вірити що щось там існує, але це лише наші примхи!!!Так, мб є якісь хвороби,симптоми яких схожі на те, що пишуть про вампірів, але насправді їх немає і ніколи не було! Ви ж дорослі люди а таку хню несете!

  P.S. Може й зря я таке про них написав)(

 91. Можливо вампіри існують…Я б теж не проти ним стати.Але як же мої рідні,адже я не зможу жити серед них.

 92. Ти знаєш, вампіре, я хотіла б стати такою як ви. Хотіла б жити постійно, у темряві, у сутінках!

 93. Вампіре не хочеш попробувати моєї крові?Звісно якщо ти вампір!

 94. я вампір але це фігня я живу в сутінках і пю кров тіки тварин!если нада вкушу!!

 95. Вкуси, якщо зможеш! ! ! А, якщо ти закохаєшся в мене, думаєш вкусиш? Я думаю, що ні!

 96. Вампиры-это разумные существа… Это ЛЮДИ, которые были обречены скитаться.

  Существуют они со времен Адама — отца человечества. Согласно древне-еврейским преданиям: Бог создал Адама и его первую жену Лилит из глины (Простите, Лилит была создана из огня). Жена была не покорна и все время требовала права такие же как у Адама, поэтому все время спорила с ним. Богу это не понравилось и он наказал Лилит (подробности смотрите в интернете). Но Лилит уже соблазнила Адама =). Её отправили в рай, но через какое-то время из рая она была изгнана и совращена Сатаной (она была 1 из 4 его жен). К тому времени Бог подарил Адаму Еву =). Первый сын Адама был Каин, который позавидовав бпрату убил его! Бог наказал каина, обрек его скитаться: «Что ты сделал? Голос крови брата твоего вопиет ко Мне от земли. И ныне проклят ты больше земли; она не станет более давать силы своей для тебя; ты будешь изгнанником и скитальцем не земле» (как вы думаете что Бог подразумевал? =) ).

  После долгих скинаний и вымаливания у Бога прощения Каина нашла Лилит и многому его научила. Каин научился создавать себе подобных и еще многому другому =). Лилит назвали Богиней тьмы и колдовства, а Каин судя по всему стал загадкой человечества.. (Не всем историям приходит конец =) ).

 97. Всім привіт. Хочу висловити свою думку з цього приводу. Я віруюча людина. Оскільки я розумію існування Бога, Ісуса Христа, Діви Марії, Архангелів та всього святогог, я також розумію про існування представників темних сил. Вампіри, на мою думку, це якраз і є один із таких представників. Справа в тому що вірим в щось ми чи ні воно від того не зміниться і воно або існує, або ні. Для людей які розуміють сушність життя то це є нормально, розуміти про тіснування темних сил. Давайте подумаєм научно, біологічно. Думка про вампірів існує дуже давно. На той момент людина ще на мала таких досягнень в науці і біології. Якщо б хтось на той момент щось і вигадав то він точно не міг вигадати чи знати про те що артерія на шиї має найращий потік крові. Згідні? Що випливає? Це природа.

 98. Я вірю у вампірів,хочу з одним зустрітися. але так щоб поганого він мені нічого не зробив поганого. Хочу мати хлопця вампіра.

 99. Ліля, і всі інші хто пише на цій сторівці всім привіт.

  У мене виникли деякі труднощі з моїм батьком тому я так довго не писав.

  Я хотів би бути відомим але до того як я став видатним, мене вкусив мій батько і тепер я той хто я є.

  в 1655року я захворів на лихоманку, мені тоді було 21рік, я був вже присмерті . Батько не міг мене перевозити ,я б помер але батько мені сказав лише одну річ «це буде боляче» ,і він був прав . Було боляче ли ше до того поки вмерло моє тіло , а потім було таке відчуття наче я народився знову. Так я став тим ким я є зараз.

 100. а я хотіла б поспілкуватися з вампіром

 101. Я прочитав всі коментарі і скажу вам так вампір не бреши ,а то твоя історія схожадо Едварда з «Сутінок»!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 102. Ти знаєш Макс, я тебе підтримую!!! Щось у нього така історія прекрасна получилась, як в кіно, прям happi and! Якби ти насправді був вампіром ти так легко і просто про це не розповідавби!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 103. думаю вампіри є…не з фаняря ж це все взяли

 104. Я думаю вампіри існують!!!

  Я З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЮ НА УКУС ВАМПІРА ЦЕ Ж ТАК РОМАНТИЧНО!!!

  Вічне життя з коханою людиною про це мріє кожен!!!

 105. вампіри існують…

  я це можу вам сказати..

  але ніхто вас не буде кусати..

  ви думаєте вампіром бути круто???ви сильно помиляєтеся.=((

  можу одне сказати насолоджуйтесь життям

  вічно жити — це …….

 106. Люди! Ви подуріли з цими сутінками….О_О Яке вічне життя з коханою людиною? Дитячий максималізм….Через років так 5-10 ви і дивитись не схочете на свого «вампіра»…Звичайно бувають всякі випадки….кохання на все життя….але це поодинокі випадки…=(  На рахунок Графа Влада Дракули — він був дуже жорстоким можновладцем…з трохи схибленою психікою…любив мучити людей у своєму підвалі, тому і пішли слухи про вампіра графа Дракулу.

  Його сестра, до речі, теж була не зовсім урівноваженою….Вона купалася в крові вбитих незайманих дівчат….за що й була похована заживо в стіні…і її душа до сьогодення не знає спокою…

  Я вірю в людей хворих вампіризмом….все решту — людська фантазія…)))

 107. Тепер був шокований!!! Ви в курсі що сербія є країною де офіційно зареєстровано, повторюю: офіційно, задокументовано, перебування вампірів.

  http://www.srpska.ru/article.php?nid=10263. тут є шось про те. Цю інформацію я тільки що почув по радіо, в інтернеті на цю тему не дуже багато викладено, але щось тай є.

  Що скажете?

 108. Як вам вам класно вампіри.Ви все маєте (добрі знання, красу , гроші).Я не проти стати однією з вас.Щоб невідчувати болі!))))))))))))))))))

 109. Вампри існують, це я знаю точно!!!!!!!А тих,хто не вірить хочу запитати,чому ви так впевнені?Звичайно не всі їх бачили, тому й не вірять.Якщо чесно, то я спочатку теж не вірила, думала,що це лиш вигадки, фантастика.Але ж ці вигадки і міфи не виникають на пустому місці просто так!Одного вечора ми з подругою повертались з вечірки, але наші доми були в різних сторонах, тому ми розійшлись.Коли я,прийшовши до дому, подзвонила до неї,то вона не взяла трубки.Наступного ранку до мене подзвонили батьки подруги і попросили приїхати до лікарні, що я і зробила.Там мені розкаали, що вночі її знайшли не дуже далеко від місця вечірки,лежачою на тротуарі.На шиї і зап’ясті у неї були укуси якоїсь тварини,проте якої ніхто не міг точно сказати. а інших поранень у неї не було.Вона втратила дуже багато крові,тому довго була без свідомості, а, коли проснулась, то не пам’ятала,що з нею сталось.Сказала лише, що спокійно йшла до дому, коли почула з-заду сильний шурхіт,вона почала оглядатись,тоді, раптом,щось її сильно стиснуло і відчула пекучу біль в шиї, адальше все, як в тумані.Лікарі і міліція намагається прмховати усю правду,сказавши, що це була лише дика собака,але я, подруга і її сім’я впевнені,що це не собака, бо укуси далеко не собачі.З того часу я почала вірити в вампірів і шукати про них будь-яку інформацію.

 110. я завжди мріяла і мрію стати вампіром…

  але завжди виникає питання як найти вампіра і заставити вкусити????????????

 111. якщо ти дійсно вампир чи вампирка докажіть якось це…..але не розказами…..розказів я начиталась уже багато

 112. О Боже народ, вампіри …………….це так гарно звучить у цих серіалах…………..я не можу сказати на 100% що їх немає, адже зараз доводиться скільки різних паранормальних явищ що аж страшно………….. Едвард…….- ахахахах передивилися цієї фантастики(хоча сама це дивлюся)………для мене вони існують , як і все решта на цій землі……….про них можна прочитати дуже багато………..і кожен тут пише якусь свою версію………….єдине що мене дуже здивувало колись і насторожило , що церква признає вампіризм…….

 113. щОце за брихня ви дебили не иснуют вампири!!

 114. Чесно кажучи в вампірів я не вірю! Хочя як і багато з вас шукаю про них інформацію. Так, це цікаво. Якщоб у нас була можливість, то ви б стали вампіром??? Я гадаю що ні! Навіть якщоб дуже хотілось!!! Ви не думали що буде з вашими батьками, братом і сестрою…Ні!!! А ви подумайте! Вам потрібна булаб кров і тільки кров!!!! Ви б не були » вегетаріанцем» як Едвард….Ви б були жорстокими..вбивали…жаждали людської плоті!!! І це не весь перелік!!!

 115. дуже хочіться сподіватися що вони існують,….(

 116. Как я хочу стать вампіром)))Просто мечтаю об етом каждий день)))))))

 117. Люди схаменітся!!!!!!!!!!!!!

  Хіба можна хотіти стати вампіром!!!!!!!!Не забивайте собі голову «Сутінками»!!!!!!!!

  Навіть ставши ВАМПІРОМ ви не будете ні краплі схожими на Едварда чи його сім ю,ви будете скоріше як Джеймс З 1 частини а то й гірше!!!!!!!!!!

  Я цілком згідна з ira, 81.23.24.114 » .Ви б були жорстокими..вбивали…жаждали людської плоті!!»

  Стефана Маєр описала в свому романі вигаданого вампіра,так сказати «хорошого»

  який не хоче заподіяти зла але він переконаний ВАМПІР НЕ МАЄ ДУШІ а отже не може відчувати такого почуття як кохання тому ставши вампіром ви ніколи не покохаєте і вік будете САМІ!!!!!!!Таке життя жахливе тому не жадайте цього ми всі народжені щоб померти!!!!!!!!

  А те чи існують вони таки насправді я не знаю чи вірити адже старі люди казали що все можливо…………….

  А енергетичні існують я знайома з таким тому раджу не сваритися з таким типом людей!!!!!=)))))))

 118. Мені подобаються «Сумерки» я вірю в вампірів=)!!!!!! =)

 119. скажіть хто є тут хто справді вірить у вампірів?????

 120. привет всем……. хорошо что вы верите в вампиров)))и скоро вы их увидете)я вам это обещаю)))

 121. привет !!)))

  в мене така тупа мрія я хочу стати переможницею вампірів!!))

  але то реально не можливо=((

 122. Всі ті хто тут писав у замітках, що хоче стати вампіром — дайте відповідь лише на одне запитання «Навіщо вам це потрібно»
  Відповідь розмістіть тут або відправте на Andres_fed@meta.ua

 123. Якщо хтось хоче стати вампіром я розкажу що треба робити.

  Звісно стати вампіром можна лише тоді коли тебе вкусить інший вампір. Тоді постає інше запитання «де його знайти».Я довго шукав відповідь на це запитання і знайшов. Переривши весь інтернет і деякі бібліотеки, виявив що є такі місця де вони збираються.Одне з таких місць знаходиться в Україні в Волинській області в ківерцівському районі поблизу витоку річки «Кормин». Місцина ця і справді дещо дивна.Місцеві жителі називають її «ЧОРТОВИМ БОЛОТОМ», вних вона носить погану славу (декілька разів за загаткових обставин зникали люди,а вторік знайшли мертвими декілька тварин в яких була висмоктана кров) Сюди навіть приїзджала знімальна група каналу СТБ.

  P.S.Хто зацікавився пишіть andres_fed@meta.ua

 124. Мій коханий енергетичний вампір, підкажіть як захиститись від його негативного впливу?

 125. якщо ви думаєте що вампіри існують зверніться до психіатра

 126. Люди просніться ідіть протверезійте!!!!!!!!!!!

 127. ні існуть я сама така !!!так коли я виходжу на сонце в мене появляються похерці і я пю кровь тварин і бігаю дуже скоро !!я народилась така ….. і в мене зуби самі по собі гострі і очі в мене темно карі і ще я біло шкіра ))і вампіри невміють літати це дуже тяжко бути ним бо я тіки пю кровь я не вживаю їду ну буває мясо можу зїсти !!!будь-ласка поможіть мені стати людиною ….??

 128. Не дурійте людоньки-це звичайна хвороба і не дай вам Боже в колись це пережити’Я з дитинства від цього лікуюсь’ніякоі крові я не пю і ніколи не пила’це пережиток минулого’просто приймаю різні пігулки для підтримання стану лрові а іналше у мене може виникнути рак крові’Ще алергія на сонце’довше як 2год на сонці бути не можна»»»»»»’ЦЕ ЗВИЧАЙНА ХВОРОБА ЯКОІ Я Б ЗАЛЮБКИ ПОЗБАВИЛАСЬ

 129. Привіт. Прочитавше всі коментарі мене болить душа. Бо я хочу у них вірити. Я не стверджую що вони існують але дуже хочу щоб існували. І я шукатиму факти про їх існування. Мені 16. Може цей справді дурість але я (хочу бути з вампіром) напевно через ці фільми особливо Сутінки. А ті хто не вірить у них може теж праві. Я не маю права когось судити. Згодна зі всіма хто вірить у вампірів.

 130. Чому ніхто більше нічого не пише? Якщо хтось щось знає про вампірів пишіть будь ласка. Я в них вірю. Я знаю що вони є! Я в цьому впевнена!

 131. вампіри існують…ааааааааааа……

  ..люди!шо за бред…вампіри може і були…

  ….ті хто думають що вони вампіри…..сходіть до псіхолога!!!

 132. Народ агооооооов!!! ви хоть розумієте як тяжко бути вампіром.Ви зразу накинетесь та вбєте тих кого любите !!!!! А потім діло дойде до самогубства.І тут вам сюрприз ви вже МЕРТВІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 133. Народ агооооооов!!! ви хоть розумієте як тяжко бути вампіром.Ви зразу накинетесь та вбєте тих кого любите !!!!! А потім діло дойде до самогубства.І тут вам сюрприз ви вже МЕРТВІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 134. Привіт я прочитала усі ваші коментарі мені сподобалось!!!!! Тільки я нерозумію ті хто невірять на…!!!!! ви сюди пишете !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 135. Чого ніхто нічого не пише !!!!! Чи вампіри вас вже нецікавлять !!!!!

 136. привіт! я вампір! кого це зацікавило залишіть свій номер! і можливо я вам передзвоню!

 137. ЯКЩО ХТОСЫ ВАМПІР ТО ПОДЗВОНИ Я ДУЖЕ ХОЧУ МАТИ ДРУГА АБО ПОДРУГУ ВАМПЫРА 0979496623

 138. ЯКЩО ХТОСЫ ВАМПІР ТО ПОДЗВОНИ Я ДУЖЕ ХОЧУ МАТИ ДРУГА АБО ПОДРУГУ ВАМПЫРА 0979496623

 139. Я перше у це вірила. Але це все від цих фільмів. А якщо чесно то й зараз вірю. Але я не думаю що колись зустріну хоч одного з них.

 140. я вірю у вампірів повірте вони існують зі мною завжди трапляється щось незвичайне ніби вампіри сліткують зя мною я би хотіла дізнатися правду але трансільванію їхати задалеко і узагалій я дуже багато хочу тобі вампір.Я хочу найти любов навіки навіть із вампіром головне щоб він мене любив і я його.Т.0958233811

 141. я вірю у вампірів повірте вони існують зі мною завжди трапляється щось незвичайне ніби вампіри сліткують зя мною я би хотіла дізнатися правду але трансільванію їхати задалеко і узагалій я дуже багато хочу тобі вампір.Я хочу найти любов навіки навіть із вампіром головне щоб він мене любив і я його.Т.0958233811

 142. я вірю у вампірів повірте вони існують зі мною завжди трапляється щось незвичайне ніби вампіри сліткують зя мною я би хотіла дізнатися правду але трансільванію їхати задалеко і узагалій я дуже багато хочу тобі вампір.Я хочу найти любов навіки навіть із вампіром головне щоб він мене любив і я його.Т.0958233811

 143. Люди!!!!!!Харе дивитись «Сумерки»,якщо вони на вас погано впливають!!!!! Годі думати, що Едварт буде з вами, і харе мріяти про вампірів, в житті все не як в кіно, а вдруг він вас схаває))))

 144. ТЕ ЩО МИ ЛЮБИМО СУТІНКИ НЕОЗНАЧАЄ ЩО МИ НА НИХ ПОМІШАЛИСЯ……………………………….

 145. Я незнаю чи існують Вампіри!

  але я хочу ним стати!!!!!!!!

 146. Люди подивіться серіал «Дневники вампира» на мою думку це набагато краще ніж Сутінки!!!!!!!!!!!!!

 147. Мені завжди хотілось трішечки магії у житті. Я люблю дивитись фільми про вампірів, чи щось таке. Але вірити чи ні про їх інування??????????? Можливо вони зараз читають ці коментарі і сміються з нас, адже вони теж люди. . .

 148. Магія, вампіри, перевертні і вічне життя. Як хочиться в таке вірити, а ще більше у кохання ТАКЕ ЯК У СУТІНКАХ-1

 149. ну в кожного думка своя,,,,,,,,колись може це було так і вампіри існували,,,,,,і той же самий Дракула,з відки беруться всі оці фільми про вампірів,,,,,,,,можливо вони були не зовсім такі як ми їх собі уявляєм,але звідкись воно береться,все в нашому житті було,буде……………

 150. Почитала я ваші коментарі і кожен з вас правий але якщо людині подобаються вампіри це не значить чо вона прих мені також подобаються вампіри та СУТІНКИ це файне кіно

 151. Якшо на цьому сайті є нормальні хлопці пишіть сьоди на сайт відповім

 152. 80972393400 дівчина яка невірить у вампірів хлопці телефонуйте!!!

 153. Народ, чесно ви мене дивуєте своєю тупістю! Які вампіри? Може в вас ще русалки в каналізації водяться? Я розумію що «Сутінки» на всіх так вплинули, а особливо на дівчат, але не будьте вже настільки деградованими!

 154. Гість: , 91.189.154.14
  2010/09/15 22:40:55

  Люди подивіться серіал «Дневники вампира» на мою думку це набагато краще ніж Сутінки!!!!!!!!!!!!!

  повністю з тобою згодна дуже класний фільм

 155. Брем Стокер когда нашол информацию о князе Владе который жил в Румынии и жестоко убивал людей сажая их на кол назвал его Дрекула и благодаря своей фантазии сделал его вампиром!!!!!!!!!!!!!……..А вы думаете что он реальный……..))))))))

  Хотя не утверждаю что вампиров не существует)))))))))))

  Верить в них или на верить ето уже личное дело каждого!!!!!!!!!

 156. Як можна хотіти стати вампіром?Ви що зовсім в Бога не вірите?На мою думку,це біси сприяють тому,щоб ми вірили в цих істот,або просто приймають їхню подобу.Основна мета демонів віддалити нас від Бога,забити нам голову всякими дурницями.Мовби,є вампіри,вбивають людей,живляться їхньою кров»ю,а Бог спокійно на це дивиться і нічого не робить.Вірити чи не вірити-діло кожного із вас,але не мрійте стати одним із них.Навіть цією думкою ви вже зраджуєте Бога.

  А хлопцеві з ніком»вампір» хочу сказати нехай попробує себе в ролі письменника,може хоч це йому добре буде вдаватися.

 157. Марідарк,ну припустимо-ти вампір.От цікаво,що б з тобою Свята вода б зробила.

 158. люди не прагніть стати вампіром ви незнаєте що це така то що ми бачили у фільмах.в інтернеті.читали в книжках.а може їм дуже погано живеться..

  а тепер звиртаюся до тих хто в вампірів не вірить .якщо ви вних не вірете то чому заходите на такі сайти?

  тримайте свою думку при собі якщо ви не вірете.

  так ми віримо ми висказуємо на цьому сайті все кому відома люба інформація про вампірів…

  вот лічно я думаю що вони існують томущо народ з пустого місця видумувати не буде…і факти кажуть про одне ВОНИ ІСНУЮТЬ……………………..

 159. Гість: ….., 94.231.180.66 ти кажеш шо некусають шоб перетворити на вампіри..а як тоді люди стають вампірами??просто цікаво)

  що до стефані маєрс то це маячня вона написала фігню..дитячу казочку…

  про те шо вампіри сяють на сонці..ага аякже…

  про дружбу між вовками…і вампірами…цеж просто фігня….

  і фільм цей фігня…

  днєвники вампира це вже блище до реальності…хоча хто його знає яка ця реальність насправді і хто це такі…вампіри..я ввважаю вони існують безперечно..це все ненапустому місці виникло…

  вічне життя.вічне життя це дуже важко навіть важко уявити наскільки…але це шей дотого дуже привабливо))

 160. Правда … те, що диму без вогню не буває…. але Дневники вампира.. лучше…

 161. Існують вампіри чи ні, ми точно не знаємо…Але «Сумерки» — the best:))))))

 162. Аріель я з тобою згідна я обожнюю СУМЕРКИ

 163. Уявлення про вампірів перебільшене і люди сходять з розуму через це.А чи не можна ажекватнішими бути???????????………. Фільми це не реальність…хоча якщо задуматись то можна багато побачити……Це не привід сходити з розуму…

 164. На мою думку вампіри не вигадка якихось дурнуватих людей,але з іншого боку ми не знаємо а може їх в дійсності нема?!

  Але ми переконуємо себе,хочемо бути ними…

  незнаю от наприклад мені хочеться вірити в це і бути ним теж….

 165. «сумерки» фуфло!ви можите таке собі уявити як там сюжет?!

  та це просто нереально!!!!!!!!!!!!

  а «дневники вампира» там більш схоже до реальності,

  і вампіри там виглядають правдоподобніше ніж в сумерках!

 166. вампіри існують, вони є……..шкода, що хтось в них не вірить, але вони є………..я ще з дитинства хочу ним стати…….вони існують!!!

 167. Люди ви шо подуріли які нахер вампіри,вірити в вампірів це одне а хотіти ним стати це інше і якщо ви хочете ним стать то за вами дурка плаче!

 168. якщо ви вірите в вампірів то мені вас шкода;
  як вас житя побило!!!!!!!!!!!!!!

 169. дійсно є такі люди,що не можуть знаходитися на сонці. А вампіри існують тільки у фільмах.

 170. Це все Фігня!!! єслі вони є хай собі живуть.. хай попробують мене найти!

 171. Пропоную подивитись кіно Дневніки вампіра!!

 172. Я дуже захоплююсь вампірами, я б хотіла впевтитись що вони на справді є! Мені цікаво які вони, що вони відчувають, як їм живеться. Якщо є можливість поспілкуватися з вампіром ,я була б дуже радапоговорити…

  Якщо в когось є бажання поділитися цим то телефонуйте 0638367060

 173. Я дуже захоплююсь вампірами, я б хотіла впевтитись що вони на справді є! Мені цікаво які вони, що вони відчувають, як їм живеться. Якщо є можливість поспілкуватися з вампіром ,я була б дуже радапоговорити…

  Якщо в когось є бажання поділитися цим то телефонуйте 0638367060

 174. ВИ ВСІ ДУРИ І ДУРАКИ. ВАМПІРИ НЕ ІСНУЮТЬ.

 175. я ванпир и мени не всеривно але що робити якщо ти ванпир

 176. хочете побачити вампіра?????7

  напийтеся і подивіться в зеркало!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 177. ппц))))

  ви всі дури нах!))

  які вампіри??

  з вас наржатись можна))*

  мда,я б поняла якби ви вгашені були!)))а то тверезі і таку ху**ю писать)))

 178. ахахах..

  мда вампіри!)))

  люди блін ви шо??

  піздєц я з вас в ауті!!!))*

  насмішили…вам до псіхіатра пора!)))

  і то бігом….

  а то ше не в таке повірите!)))

  ахахахаха….псіхі..)))))

 179. ПРИВІТ;

  ЯК СПРАВИ?

  ЯКЩО ХТОСЬ З ВАС ВІРИТЬ В ВАМПІРІВ,ТО ДОВЕДІТЬ, ЩО ВОНИ ІСНУЮТЬ!!!!!!!!!!!! 0666933773

 180. Те, чого ми не бачимо, завджи перетворюєм в реальність. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.Та хто його знає……………життя непередбачуване………….сьогодні є, а завтра нема

 181. Я згідна з Шкіркою.Ми не знаємо ,що буде завтра.

 182. Вампіри — це міф…Хтось колись сказав,що мііф-це історія якої ніколи не було,але все таки вона вічна…..!!

  Висновки робіть самі……..

 183. Вампіри фігня. Їх не існє…………….А ле більшість хоче стати:(

 184. боже, до чого ми докотилися!!???

  підіть краще в церкву, «вампіри»!!!!

 185. оце так да….ви що зовсім ДОВБНІ???????? таких оторопів як ви я ще не бачила…це ж треба сидіти і обговорювати таке….вам що взагалі робити нічого?…в церку краще б сходили…вам би всіх вампірів з голови повиганяли…

 186. до речі для ‘Гість: Свєта’ подивись фільм Клан вампірів…там одні пришелепкуваті також вважали себе вампірами…ходили блін людей убивали…вампіри)))…так шо це називається вбивці…хочеш такою бути…

 187. Не скажу, що вампіри є, але не буду репетувати, що все це — маячня. Як на мене, якщо вони є, то навряд чи ми їх побачимо, бо з одного боку, вдень вони не прийдуть з відомих усім причин, коли вірити легендам, а з іншого — навіщо показувати себе, адже це так вигідно — полювати на жертву, яка не вірить в тебе, тому не боїться прогулюватись вночі…

  Можливо, вони є або були, бо як уже тут хтось казав, легенди просто так не виникають. Та й чи легенди? Вони ж виникли дуже давно, можливо як непідтверджені суспільством факти, які з віками поросли бувальщиною про «нічних істот»? А ми? З розвитком технічного прогресу люди розучились вірити в дива.

  Нарешті, ніхто нікого не примушує вірити чи не вірити в вампірів, просто мені, наприклад, цікаво — невже хоч іноді не хочеться пофантазувати, втомившись від буденності пройшовшого дня, особливо коли розумієш, що завтра все почнеться спочатку?………

 188. Не скажу, що вампіри є, але не буду репетувати, що все це — маячня. Як на мене, якщо вони є, то навряд чи ми їх побачимо, бо з одного боку, вдень вони не прийдуть з відомих усім причин, коли вірити легендам, а з іншого — навіщо показувати себе, адже це так вигідно — полювати на жертву, яка не вірить в тебе, тому не боїться прогулюватись вночі…

  Можливо, вони є або були, бо як уже тут хтось казав, легенди просто так не виникають. Та й чи легенди? Вони ж виникли дуже давно, можливо як непідтверджені суспільством факти, які з віками поросли бувальщиною про «нічних істот»? А ми? З розвитком технічного прогресу люди розучились вірити в дива.

  Нарешті, ніхто нікого не примушує вірити чи не вірити в вампірів, просто мені, наприклад, цікаво — невже хоч іноді не хочеться пофантазувати, втомившись від буденності пройшовшого дня, особливо коли розумієш, що завтра все почнеться спочатку?………

 189. Люди є спосіб стати вампіром Але він трішки нестандартний От я ношу лінзи червоного кольору а в стоматолога я ікла продовжилана на 6 мм і вшколі всі дивуються кажуть що я вампірчик чесно

 190. Я читала оце все і скажу чесно дешо з цъого повна маячня. Таке враженя що ви ненормальні. Ви повні придурки скільки можна про це говорити. Читайте побільше літератури тікі не сумеркі, а якщо прочитали то це не страшно засуньте в ухо йоржика і промийте мозок якщо він у вас є, це для профілактики дибільних думок

 191. Дорогі мої, нещодавно до мене прийшла одна думка , якщо ти віруючий і причащаєшся Тілом і Кров`ю Ісуса Христа то ти в свому роді міні-вампірчик. Але вірити у це я вас не примушую.

 192. До гостя Зая: слухай, у мене може і недоречне, але цілком логічне запитання. Якщо ти вважаєш все це повнісінькою маячнею, навіщо взагалі тут? Не хочеться тебе і нікого іншого не ображати, але оскільки ти мабуть тільки цим і займаєшся, пишучи ці коментарі, то відверто скажу: ти маєш повне право на власну думку, але думку йоржики з унітазами краще б залишила присобі. Навряд чи це комусь приємно.

 193. Я вважаю що якщо ви не вірите в вампірів то чого заходите на цей сайт!!!!!!!!!!! значить ви деб………. Я в вампірів вірю. а ваші догадки і думки мені пофіг!!!!!

 194. Раніше у вампірів я не вірила…поки не зустрілась з ним віч на віч…Чесно кажучи, я досих пір не впеінена що це справжній вампір……але розкажу вам те що знаю…Я сама з міста, але іноді приїжджаю до бабці у село….воно далеко знаходиться від мого міста тому оскільки я рідко там буваю то ж нікого з місцевих людей там незнаю…Памятала лише те, що з дитинства мені розказували батьки «казочки» про вампіра із цього селища….але я невірила в це по справжньому..Рік тому, я туди поїхала…і вирішила дізнатись ці легенди про вампіра…Виявилось що там є старий будиночок, в якому живе чоловік років 45-ти…але всі його бояться,ніхто про нього не бажав говорити, і цей будинок завжди старались обходити боком…У це село я приїхала з друзями…і ми однієї ночі вирішили просто піти прогулятись біля цього будинку….На подвірї цього будинку ходив чоловік якому справді 45 років…..хоча на вигляд навіть молодший…вигляд у нього був зовсім не страшний, все подвіря освіщувалось штучним світлом…нам страшно не було і ми привітались…Цей чоловік надзвичайно здивовано і водночас радісно почав з нами спілкуватись….запросив у будинок але ми не наважились зайти і лишились з ним спілкуватись на вулиці….Він розказав нам дуже захоплюючу свою біографію…і багато про свій спосіб життя…Він сказав що вампір..звісно після цих слів всім було дуже моторошно але ми його слухали…Сказав що неварто його боятись, і що вампіри це зовсім не видумка!!…але він не такий вампір як у фільмах….Він розказав таке: що н7а сонці знаходитись не може бо тоді в нього виникають сонячні опіки..і неймовірно починають боліти очі….в день він спить або просто перебуває в будинку, а в ночі веде активний спосіб життя…сказав що часто ходить вночі гуляти по лісі..працює по дому..займається своїми справами..читає багато книжок…часто про медецину і нетрадиційну медицину…Харчується справді кровю, але тварин…і обожнює сире мясо…І дійсно, в нього велике господарство, багато різних тварин, кури,гуси,корови, свині і т д…Тобто він ними харчується..Здивува нас також тим, що сказав що йому насправді більше 89 років…але на вигляд 45-ти…Ми запитали як таке можливо?!..так от він відповів що науково доведено,що люди які харчуються сирим мясом та пють кров мають довгу тривалість життя…Якщо логічно подумати то це справді так, оскільки наші далекі предки, в камяному віці, жили в середньому 250-300 років…..і їли сирі продукти.мясо…Були надзвичайно сильними, бо кров — це енергія, і дуже з розвинутими органами чуття….гострий слух….ідеальний зір за допомогою якого орієнтувались вночі і т д…..Після всього що нам розказав цей чоловік нам стало його навіть шкода…адже у нього немає сімї…немає друзів..усі його бояться…а він не вбивця…він просто добрий вампір..І тепер як я буваю у цьому селищі, я часто до нього приходжу…..Гм, в нього є навіть мрія…попробувати людську кров…але вбивати він сказав що нізащо не погодиться…отож я тепер думаю йому на новий рік привезти пакетик донорської крові у подарунок..))…І ви знаєте, є один секрет як стати вампіром, але знов таки як не у фільмах, а просто з сильним слухом, силою..і доооооовгим життям..хто зна, можливо й вічним)…..Необхідно просто як найменше знаходитисмь на сонці…і пити кров…їсти сире мясо..Але звикати до цього необхідно повільно..роками….тоді ви ним станете…Я буду пробувати…..П.С. цікавий факт знаю про вампірів, у Чеському містечку Челявіци, на старовинному кладовищі знайшли велику могилу, де було поховано 13 тіл….вони не розклались як інші трупи…а просто наче були засушені…до того ж звязані шкіряними ремнями, та з деревяними (осиковими) кілками в грудях….і всі поміщені у срібний гріб….Отож, можливо вампіри дійсно вже давно нас оточують?))..варто задумаись..

 195. Я погоджуюсь з тим що вампіризм — це хвороба,і мені шкода людей в яких недостача крові в організмі……………………………………….їм необхідна кров……а зрозуміло де її дістати!!!!!!!!!!

 196. так думаю вампіри існують,але я не хочу бути одною з них…вони не здатні любити…і зовсім не схожі на Едварда з Сутінок,чи на Деймона і Стефана з Щоденників вампіра…мені подобаються ці фільми,але добрих вампірів небуває…і я нехочу зустрітись з одним із них…тому,що невпевнена що залишусь живою після такої зустрічі…

 197. так думаю вампіри існують,але я не хочу бути одною з них…вони не здатні любити…і зовсім не схожі на Едварда з Сутінок,чи на Деймона і Стефана з Щоденників вампіра…мені подобаються ці фільми,але добрих вампірів небуває…і я нехочу зустрітись з одним із них…тому,що невпевнена що залишусь живою після такої зустрічі…

 198. Привіт!!! вампірів не існує! а якщо є то нетакі як у фільмах! а хто хоче стати вампіром то хто заважає,іди і гризи людям горлянку.

 199. а я вірю в вампірів,но стати такою не хочу.Я прсто хочу дізнатися про них по більше

 200. хахах…ну ви й чокнуті вампірів не існує бо якщоб вони існували їх би щас дохуя розвелося…і нормальні люди б перестали існувати..!!!

  хоча да іноді хочеться відійти від реальності і повірити в це все але народ майте совість…!!

  на мою думку окрім енергетичних вампірів і вампіричної хвориби ніфіга нема..!!

 201. Блін, народ, слухайте. Ладно вже вірити в вампірів…сама вірю…а от казати що ви вапмір тут,,, то ж повна фігня…справжній би так нікооли не зробив і не викабелювався!!!!!!!!!

  Хм..ось вам історія мого діда:якось я приїхала до нього на канікули і він одного дня сказав що розкаже мені історію…розказував як до них в село колись давно приїжджав один хлопець…він приїжджав через кожні пару років…його будинок знаходився в кінці села недалеко від «мого». Дідо казав що він колись був з ним знайомий і побачивши його не задовго до того як я приїхала,замітив що він майже не змінився хоть стільки років пройшло з першої зустрічі! Казав що ніколи не бачив його дньом! Лише коли заходило сонце!

  Так от а в моєму рідному селі…недавно почали з’являтись тіла з покусаною шиєю…спочатку були тварини…дальше…!!!

  Думайте самі…про факти!!!

  І БУДЬ-ЛАСКА НЕ ПРИКИДАЙТЕСЬ ВАМПІРАМИ,,,ЦЕ НИЗЬКО!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 202. Привіт! Я не можу сказати чогось точного щодо існування вампірів….Проте виникає думка: де і звідки взялося це слово? Не даремно говорять, що диму без вогню не буває. Можливо це правда і вампіри дійсно існуть. Людину, яка говорить, пише і вірить в існування вампірів назвуть «дибілом»… але давайте задумаємось…………легенди, міфи, історія, люди отрі пишуть книги про них……………..ЩО ЦЕ??????????????????Мабуть я вірю в існування вампірів і сподіваюсь, що вони не такі вже й погані чи безчуйні, як про них пишуть, показують. ВАМПІРИ,,,,… Я ТУТ.ХЩЧУ ЗУСТРІТИСЬ ІЗ СИМПАТЯГОЮ, ТІЛЬКИ ХОРОШИМ.

 203. звичайно що існують.багато істориків находять їхні докази але мовчать.

 204. Якщо хочеш стати таким як я просто пий кров раз втиждень переважно тварин

 205. Вапіри не існують але фільми проних класні

 206. Боже,які ви всі недорозумні!!!!!!!!!!!!!!!! Ну невже не ясно,хто такі вампіри????????? Привожу приклад:я — вампір. Пояснюю:в мене в організмі мало крові,а та що є — погано циркулює. Кров — це душа людини. А понижений гомоглобін спричиняє втрату енергії і людської сили. Коли моє тіло гаряче — значить кров тече по всьому тілу,вільно протікає,циркулює. А коли холодне то не обов язково що мені холодно….в мене кров не працює,її мало,звідси кажуть,що вампіпи холоднокровні. Щоб підвищити гемоглобін в організмі,мені необхідно пити кров….можна тварин а можна і людей. Ну я не звір якийсь,тому поки що не п ю……а коли поп ю — то моє тіло набуде сили,покращаться органи чуття і фізичні можливості. Я матиму енергію!! І то побільше ніж звичайна людина. У мене — ВАМПІРИЗМ. Вам ясно??

 207. блін народ! хоч хтось може дати 100% що від ваших порад я стану вампіром? якщо да то пишіть

 208. You don’t know whot you want.you stypit people.you think that be a vampire it’s cool?have you ever feel that people whot you love may become a eat?you don’t can think about your mother,or your family members becouse you want to eat them.it’s so bed to feel like you are monstr.and your friends don’t understand you. You best friend don’t can halp you. You want to die but you can’t. So i want to say that to be a vampire it’s not cool…

 209. англійську я розумію норм але всетаки ти хочеш сказати що ти вампір? якщо да то докажи. як вже писав якійсь гість тут то вампіром прикидатись низько а ти це і робиш

 210. I don’t want say that i’m a vampire.if i trylly be a vampire,i’ll never say that.i write english becouse i can’t write ukrainian,no i understand ukrainian bud i don’t can write.

 211. пиши по українські або по рускому. я англу понімаю так собі.

 212. як говорять не буває диму без вогню. так сомо і про вампірів. я вважаю що вони існують десь за межами нашої уяви. хай говорять що придурки ті хто в них вірить але спробуйте довести що їх немає

 213. I sad that i don’t can write ukrainian.i understand you.trylly if i have a posibility i’ll want become a vampire…ofcors i understod that to be a vampire it’s very hard.bud i want.i have no family,friends,or members.that’s why i want to be a vampire.becouse i have no anything whot i’ll miss.but everyone in this blog have a family.and they’ll can see this family die.it’s hard.

 214. це брехня!!!!

  якшо тут кажуть що ходять до школи ввечері,то ти шо типу спецдитина,як пояснюєш це вчителям????=)))

  і ще одне як такі люди можуть народжуватись!!!!недостача крові в тілі,це по генах передається,чи як????

 215. це брехня!!!!

  якшо тут кажуть що ходять до школи ввечері,то ти шо типу спецдитина,як пояснюєш це вчителям????=)))

  і ще одне як такі люди можуть народжуватись!!!!недостача крові в тілі,це по генах передається,чи як????

 216. це брехня!!!!

  якшо тут кажуть що ходять до школи ввечері,то ти шо типу спецдитина,як пояснюєш це вчителям????=)))

  і ще одне як такі люди можуть народжуватись!!!!недостача крові в тілі,це по генах передається,чи як????

 217. блін. ви мені можете написати як точно можна стати ваміпром? крім того що народитичь чи щоб тебе вкусив вампір

 218. Бувають люди які є з народження вампірами,але більшість з них мають захист….

  (сімейні кольца і все таке)

  Це життя яке є ненаситним проти людей!

  Цей вампір хоче крові щоб вижити але щоб не вбивати людей,він вибирає свою смерть….

  Це правда………..

 219. Я щось взагалі не вїхала про вампірів з народження.якщо можна то розкажіть докладніше./діна588/

 220. Eshly i never here about vampire who be a vampire when they will born.i want to know about this.please tell more,if you can.

 221. Есть болезнь Порфирия. Это – редкая наследственная кровяная болезнь, очень тесно связанная с нашим современным понятием «вампиризма». Жертва Порфирии не может произвести основной и живой компонент крови – красные тельца. Сегодня эта болезнь лечится с помощью регулярных инъекций в тело. Тем не менее, всего пятьдесят лет тому назад эта обработка отсутствовала, и болезнь была не известна. В прошлом страдалец Порфирии показывал симптомы, которые включают экстремальную чувствительность к солнечному свету, ужесточение кожи вокруг губ и десен, кровотечения из десен. Эта болезнь вынуждала жертву выходить только вечером, избегать болезненных солнечных лучей. Кроме того, если чеснок симулирует производительность кровяных телец у здорового человека, то у больного Порфирией он только обострял болезнь. Порфирия, в конечном счете, отвергалась ученными как разумное объяснение мифов о вампирах, которые наполняют нашу историю. Хотя признаки вампира прошлого несут большое сходство с этой болезнью.

 222. Я теж НЕВІРЮ бо це ірунда а вот мая сестра думає по іншому вона навіть каже що десь далеко живе дівчина вампір)))) вона теж сутінків передивиласи

 223. Я теж НЕВІРЮ бо це ірунда а вот мая сестра думає по іншому вона навіть каже що десь далеко живе дівчина вампір)))) вона теж сутінків передивиласи

 224. хочете знати як стати вампіром дивіться побільше сутінків….

 225. хочете знати як стати вампіром дивіться побільше сутінків….

 226. Bolsiat,i think it’s fucking bolsiat…a people who can’t stay on the sun lights.maybe it’s try.but everything other it’s bolsiat…but read this rather interesting…so go no write.

 227. напишіть уже нарешті як стати вампіром. чи ви незнаїте?

 228. хочeш стaти вaмпiром зaтeлeфонуй в дурку!!!!!!!!

 229. Народ вони існують і є,я сам з України,з тернопільської обл,місто Кременець,в нас є фортеця яка називається Бона,і про ню є багато легенд,і правдивих,мені бабця розказувала, вот сайти :

  http://www.ternotour.com.ua/view_region?id=3

  http://www.vgolos.com.ua/politic/1757.html?page=185

  Багато сайтів є,кому цікаво той може і дослідити:)))

 230. І кстаті про чупакабру,вона є 100%,коли я вчився в школі 1 рік тому,мені розказувала вчителька з географії,що в неї на подвірї лежали кролі,кури всі висосані(тобото вся кров була висусана) і поскладані формі хреста,сосід ще розказував що в нього тоже курей погризло і поскладало в формі хреста,ще один мужик казав що його бачив,на двох ногах(ратицях)пригав як кінгору,думайте…………………………….

  Якщо хтось не віре то поцікавтесь в googli……………………………..

  Я знаю точно,бо стільки людей таке не може придумати

 231. гість який написав що ???? пацан, бреше! кстаті гість мужик! НАВЧИСЬ ПИСАТИ!

  доречі НАПИШІТЬ ЯК СТАТИ ВАМПІРОМ!

 232. Вампірив називають в америці,і європі,а в нас воно упир(упирі)……

 233. НАПИШІТЬ ЯК СТАТИ ВАМПІРОМ! МЕНІ ТРЕБА СРОЧНО!!! НЕ ПИТАЙТЕ НАШО!

 234. Здається.відвідуючи цей сайт деякі вже стали вампірами,а по меншій мірі одержимими!!! 😉 Хоча я переконана,що вампіри існують,бо весь світ не зводиться до Едварда чи Дракули.Є і справжні …Тільки не треба по-дурному надіятись,що зустрівши вампіра він поцілує тебе в шию,і ти станеш вродливою й безсмертною…Є два варіанти:або ти мертвий,або вічний в»язень спраги.

 235. або вічний в»язень спраги-як це розкажи lora???

 236. якщо ми дибіли,то шо ти тут робиш дибіл:))

 237. Вампіре-ти ж сам вампір,невже не розумієш?:))) У цоьму їхнє прокляття.У природі повинна бути рівновага : за надприродні здібності (надприродні для людей,звісно) треба платити чимсь.Вампіри відчувають незкінченну спрагу крові.Скільки б вони не пили їм хочеться ще і ще.Вони практично не можуть себе контролювати…Це так,ніби людина,що зовсім не пила води три дні на жахливій спеці-і тут перед нею кладуть пляшку води;вона не думає ніпрощо,окрім води,спрацьовує інстинкт виживання,людина майже нізчим не рахується і просто божеволіє.Приблизно те ж саме і з вампірами. Щодо їхніх почуттів чи емоцій конкретно сказати не можу,не зустрічала))),але думаю вони щось-таки відчувають.Бо навіщо тоді створювати нових вампірів,якщо ти думаєш тільки про себе?

  Вони безсмертні,а століття такого життя,як заслання-думати тільки про те,як поїсти нестерпно.Я не хотіла б стати вампіром,хоча втрачати мені нічого;не хочеться бути вічно проклятим…не хочеться підпорядковуватись тому,що не можеш змінити.

  P.S.ти звідки,бо моторошно ходити вулицями,по яких бродять ВАМПІРИ;)

 238. смiюсь з тaких йобикiв як ти,якa норм.людинa зaхочe стaти вaмпiром????????

 239. я вампір,і мушу від всіх ховатися,а ти йобик що на таких сайтах робиш,

  бач скільки людей хоче стати вампірами,я сам з України з Тернопільської обл.

  місто Кременец……..

 240. я ХОТIЛА стaти вaмпiром,aлe зрозумiлa що цe нe круто.Нa сaйт я зaйшлa iз цiкaвостi=)якщо ти вaмпiр,то скiльки тобi рокiв????????

 241. 35 років,а скільки ти думала 100,300 років????

 242. Hello,how are you?i read that one man said that he is a vampire.Bolsiat,i think it’s fucking bolsiat.Man you are sik???you sad that you 35years old,but i think you are 14 or 16 not more…becouse when you have 35y.old it’s not normal to write that i’m a vampire…Man you are realy sik!!!

 243. по перше:352 years old-пиши будь-ласка на рус.мові,якщо ти не віриш мені що я вампір це твої проблеми,я сам знаю хто я,і як мені важко з цим боротися і жити???

  352 years old — а ти вампір??

 244. це дуже довгий і складний процес,перш ніж стати ти добре подумай на що ти підписуєшся,назад дороги немає

 245. До -йобики-

  Є нормальні люди,які хочуть стати вампірами.Їх до таких думок могло довести паршиве життя.Бувають же люди з нормальною роботою,друзями,батьками,а коять самогубства!!!Стати вампіром це теж свого роду самогубство.

 246. lora я тебе підтримую на всі 100%,і люди бути вампіром це зовсім не круто,і воно вам все надоїсть а назад дороги немає:(

 247. lora ти як зaвжди прaвa.Нa мою думку мужик брeшe що вiн вaмпiр!!!(a як нa твою)????????????

 248. мужик! ти знаїш як стати вампіром? якщо да то напиши!!

 249. I SAID THAT I DON’T CAN WRITE UKRAINIAN,or RUSSIAN….Ok,if i am a vampire,why i’m speak whith you?i’ll can kill you!!Are you crazy…if i am trylly be a vampire,i’ll never said that…can you understand that???Let to speak about You!!!man,whot is you’r name,,,how old are you,,,WHO WAS TURN YOU????i’ll wait for you’r answer…

 250. -йобики-,ще кілька днів назад ти тут всіх психами називав,а зараз запитуєш мою думку на рахунок потенційного вампіра?:) Хоча ти правий,-мужик-не вампір.Якщо уважно переглянути його попередні коментарі там є слова,з яких зрозуміло,що школу він закінчив приблизно рік тому,значить йому не більше 20-ти років;а в коментарях нижче -мужик- пише,що йому 35;із його коментарів видно,що живе він в Кременці,з дитинства чув легенди про місцеву Бону(яка мабуть таки була вампіром),а отже нікуди не переїзджав.Хоча хто його знає;)

  Мушу сказати про тих,хто на цьому блозі пише,що не вірить у вампірів.Насправді вони ПЕРЕКОНУЮТЬ себе в те,що не вірять,хоча в глибині підсвідомості вірять,а на таких сайтах шукають підтвердження своїм переконанням.Вони показують самим собі,що це все «маячня»,бо переконання потребують доказів,а віра — ні.

  Щодо того,чи писали-б справжні вампіри у таких блогах…Ну,якби я була вампіром,і хоча щось окрім їжі цікавило б мене,то сюди я писала б чисто з цікавості : що про вампірів знають люди?,чи підозрюють вони,що ми так близько?,чи можуть вони нас викрити?,ну і посміятись з тих,хто хоче нами стати))).Приблизно так.

  P.S.класно,що тут можна висловити свою думку,якою б дивною вона не була,і ніпрощо не паритись,бо ніхто не знає тебе.

 251. доповнюю лору. мені ще класно що для того щоб писати коментарії не потрібно реєструватись і ще класно те що ми тут пишемона укрваїнській мові! доречі 325..хватить писати на англійській! задовбав уже! напишіть як стають вампіами!

 252. Ви що думаєте я настільки дурний щоб вам всю правду сказати,я ж казав ранше мушу я скриватися і порой говорити неправду???

 253. мужик! ти думаєш ми тут всі поірили щор ти вампір? ти далеко не вампір! якщо хтось знає як стати вампіром пишіть!

 254. До -мужик-

  Для чого тоді ти так намагаєшся переконати нас ,що ти вампір???Вампіру було б байдуже,що про нього думає групка підлітків із блогу.

 255. так і є ,мені паралельно що про мене думають,ви просто говорите не знаєте що

 256. Ти не відповів на моє запитання!!! Чому ти намагаєшся переконати нас,що ти вампір???

 257. АУ! хто небудь є? напишіть як стати ваміпром!!

 258. спитайся в loru вона тут розумна все знає

 259. Я НЕ РОЗУМНА!!! І Я ВСЕ НЕ ЗНАЮ!!! І Я НЕ ЗАВЖДИ ПРАВА!!!

  До -вампірчик-

  Не питай,як стати вампіром,бо тут ніхто по-суті цього не знає!!! А якби знали,то не говорили б!!!Ти пошкодувала б,якби стала ним!!!Це зовсім не весело!!!

  І -мужик-,не ображайся на мене, я тільки висловила свою думку,без ніяких конкретних матеріальних підтверджень.Можливо,ти і вампір(я ж писала:»хто його знає»).Я ж не говорю,що це точно так,але і не заперечую!!!

 260. я не хочу стати вампіром просто мені цікаво!

 261. Хочу сказати чесно є багато сайтів на яких можна багато чого прочитати,ще рокомендую зайти на сайти охотніків на вампірів там ще більше інформації чим тут,і не бутьте такими наївними настоящий вампір ніколи вам не скаже як стати вампіром,тим паче і не напише в неті,і ще 1 порада хто дійсно хоче стати вампіром,хай шукає,і находе,але ше раз кажу добре подумайте,і не водьте слово вампір,в нас вони називаються вордолаки або упирі,і Лора я на тебе не ображаюся??

  Ще приказка є любопитній Варварі на базарі нос оторвалі???Удачі

  Пишіть свої за і проти?

 262. a з вaми цiкaво!!;!!;!!!;!я помилялaсь нe усi тут дибiли!!!!!!!!!

 263. а чого зразу дибіли???

  Ти вже мене захарив 352 years old,тобі що реально важко писати на українській мові,бо я вже замахався користуватися перекладачами???????

 264. НУ ДОБРЕ-ПСiХИ!!!!!!!!НО НЕ УСi=)А ТОБi ЯК БiЛЬШЕ ПОДОБАЭТЬСЯ?????????????????

 265. Я?????????ТИ ЩО????Я ПРОСТО Я ДУМАЮ ЩО ТИ НЕ ВАМПiР=))

 266. Я?????????ТИ ЩО????Я ПРОСТО Я ДУМАЮ ЩО ТИ НЕ ВАМПiР=))

 267. слухай ти тоже хоч бути вампіром йобики

 268. та просто цікаво,на тих форумах ніхто не скаже як бути вампіром це 100% я в тому впевнений,просто треба шукати???

 269. мужик, ти вампір? і нафіга ти собі придумав таке імя?МУЖИК фу!!!!краще напишіть як можна стати вампіром без допомоги вампіра!!

 270. я не дам 100%,чув таку розмову,що можна вживати просто тварину кров,і менше виходити на світло??????

 271. чесно не помню,але таке чув,вампірчик сам просив як стати вампіром без допомоги вампіра?йобики може ти знаєш поможимо людині вампірчику:))))

 272. ну да…. поможіть людині вампірчику стати вампіром без допомоги вампіра!!!

 273. я бачив зграю вампірів….педагогічний колектив називається)

 274. або Медичний Університете???:)Нє народ поможіть вампірчику???

 275. вaмпiрчик!сонeчко!нaхуя цe тобi потрiбно???(®_®)

 276. мені цікаво як стати вампіром без допомоги вампіра. може і стану. але з вашою допомогою!!!

 277. бля! шо за час!! коли ішла БАФФІ ПЕРЕМОЖНИЦЯ ВАМПІРІВ вампіром стати напевно ніхто не хотів! а тепер коли почались СУТІНКИ вампіром хоче стати кожний другий тінейджер!

 278. А-А-А-А-А!!!!!!!!!СУТIHKИ НАШЕ МАЙБУТЬНЭ!!!!!!!!!!!!!!!!

 279. АУ! хто небудь сидтить тут?

  напишіть як стати вампіром

 280. Вампірчик ти що обдивився серіл Дневник вампіра?

 281. бля!мужик! я таку дурость не дивлюсь!!!! не хочу когось образити,але це правда дурость!!!

 282. Народ що ви обговорюєте,люди напр вампірчик запитує як стати вампіром

 283. 325 .. ти вже достав! хватить тут писати на англійсьій.до йобики: я тож дівчина! мені цікаво,тут є хоч один хлопець? а ще мені цікаво як стати вампіром!!!ну напишіть вже!!

 284. вaмпiрчик,якось ти тупо зaдaлa цeй вопрос=)

 285. Мані дуже шкода тих людей які мають цю хворобу.Але також жаль що нема вампірів.

 286. до насті! з чого ти взяла що нема вапірів?

  і чого моє питання до мужика дурне?

 287. шо за дурна назва і дурне питання?як стати вампіром лора напиши плз! або хтось інший хто знає!!=)

 288. sex це моя подруга заходила! коза блін!добре що хоч не від мого імені!

 289. Да я чоловік,якби був жінкою то підписався би жіночим псевдонімом?

 290. мож напишете як стати вампіром ну чи відьмою…..

 291. порийся в неті є книжки спеціальні з Чорної магії,а на рахунок відьми воно передається спадково,або перед смертю відьма має відати тобі свою силу?

 292. я є!!!вконтакті

  нащот відьми,то мені ніхто ніяку силу не передавав але я народилась н день всіх святих! це впливає?
  мужик а ти як вконтакті записаний?можнайду то в друзі добавлю!

 293. А що то за день всі святих,якого числа і місяця

 294. тебе влад звати?

  день всіх святих землі випадає раз на 10 років. там шось толком сама не знаю якесь свято по церковному календарю.28.05.98

 295. Да Влад приєднуйся,а ти не знаєш що то за день 01.05.19**року

 296. ти що 19 року народився? не сміши! тоді тобі булоб 91рік!!

 297. ви краще до нас не лізьте бо це може скінчитися дуже погано!!! і поперше вампіри існують бо це я !!!

 298. До-вампірчик-

  Ти справді в день всіх святих народилась? Бо якщо ти хочеш стати відьмою,то дата твого народження може цьому посприяти!!!:))) За повір»ями в день всіх святих відкриваються ворота у потойбіччя!!!! Саме тому люди йдуть на кладовища,і ставлять свічки на могили — щоб померлі були спокійними,і знайшли дорогу до своєї домовини.Є різні камені,талісмани і т.п.,які розвивають магічні здібності.Ще треба тренувати свідомість,прислухатись до внутрішніх голосів…Я сама інколи бачу віщі сни,маю передчуття до подій,ще щось типу емпатії,але над цим я ще працюю.У мене в роду були знахарки,повитухи,ясновидці,так що мені це передалось.Може і в тебе вийде?;)

 299. lora дякую за пораду! а я і правда народилась в день всіх святих! але здається в роду небуло ніяких відьм і знахарів…

  до назара ти що справді вампір?хочу тобі дешо сказати -вампіри на таких сайтах не лазять!і хватить брехати!якщо ти настоящий вампір то ти вгадаєш мій номер телефону,налякаєш до смерті а потім вкусиш(чи що ви там робите)!!! ну що,слабо???

 300. ви всі не праві. Я не знаю що у вас там на думці але ви всі хворі в мене теж колись таке було але це серйозно якщо ви цім захоплюєтесь вас просто дурять факти які знаходять історики це історія і просто напросто люди стають ненормальними від того що вірять у це.

 301. марія якщо ти не віриш в вампірів то якого хєра сидиш на цьому сайті?

 302. lora які ще ти знаїш способи кимсь стати?

 303. марія бля ти сама хвора ясно? хто згідний?

 304. Привіт мої дорогі вампіринята….))

  Я займаюся вампірами

  з 12 років зараз мені 17,видумаєте шо це що я напишу брихня але це дійсно правда…………((

  Я вивчаю історію про вапірів. і повірте історії про них дуже багато я можу сказати що вони були у 17ст,18 ст і так далі но зараз їх немає……….))Одного разу я прочитала коментар однієї дурочки і вона написала шо в одному місті їх може бути 50 народ це ж смішно…….))

  Одного разу мені приснився сон ,я бачила темряву і чула голос.Забудь все що ти знаєш про вапірів!!!!!-говорив мені чоловічий голос, а я не боялася
  але тепер коли я бачу кров мене кидає в жар і руки трясуться і я незнаю шо зі мною коіться
  Такшо народ робіть висновки наприклад я не збираюся зупинятися і я буду шукати правду!!!!

 305. ти сказала що вивчаєш добре вампірів. значить знаїш як ним стати напиши плз!

 306. привіт,вампірчик відповідаю на твоє питання

  вампіром ти можеш стати але є одна проблемка тобі потрібно знайти щоб він тебе вкусив……((Це невсе так легко як вам здається

  вапіри є але де вони на це питання ніхто неможе дати відповіді крім самих вампірів……..((

 307. привіт,вампірчик відповідаю на твоє питання

  вампіром ти можеш стати але є одна проблемка тобі потрібно знайти щоб він тебе вкусив……((Це невсе так легко як вам здається

  вапіри є але де вони на це питання ніхто неможе дати відповіді крім самих вампірів……..((

 308. -Марія-,я десь више вже писала,що в цьому блозі роблять скептики,такі як ти;прочитаєш,якщо схочеш.А за своє психічне здоров»я можу поручитись!!!!

  -marjna-,ти написала,що займаєшся вампірами — У якому розумінні???Ти збираєш про них інформацію,чи відстежуєш,поясни.:)

  -вампірчик-,а ким ще ти хотіла б стати?Невже ти так хочеш прив»язати до себе щось надпиродне???Тобі не буде так цікаво,коли тебе почнуть мучити страхи,повір.Я знаю це МАЙЖЕ на власному досвіді 🙁

 309. да це правда це дуже важко,але народ якщо вампірчик хоче давай перетворим хай страждає разом з нами……..?

 310. я збираю про них багато інформації

  можу поділитися

 311. ну то що? хтось напише чи мені вже і не ждати???

 312. -вампірчик-,ну що тобі написати?Як стати вампіром? Дуже просто!!! Тобі лише треба знайти справжньго вампіра,який не з»їсть тебе,перш ніж ти щось скажеш; вмовити його перетворити тебе,а там далі за ним справа.Не знаю точно,як відбувається перетворення,але це дуже боляче.З біологічної точки зору,в організмі людини,під дією отрути,швидше за все,відбуваються генетичні мутації,через які змінюються і загострюються властивості людського організму;а оскільки тіло вже фактично мертве,і не може самотужки утворювати нову кров,вампір повинен пити її з інших живих істот.Мабуть так.

  -marjna-,напиши,що цікавого ти знаєш про вампірів!!! Про їхнє життя,фізичні властивості,території найбільшого розповсюдження;все,що ти знаєш!!! Будь-ласка!!!:)

 313. Ну добре тоді слухайте

  Вампіри, що бродять по землі сьогодні вночі одночасно схожі і відрізняються від того, що можна чекати. Багато в чому вампіри схожі на знайомих монстрів з міфів і кіно. Проте — як до більшої печалі взнав безстрашний мисливець за вампірами — не всі казки бабусь про вампірів — правда.
  Вампіри- живі мерцi і повинні підтримувати себе кров’ю живих. Правда. Вампір клінічно мертвий — його серце не б’ється, він не дихає, його шкіра холодна, він не старіє — але він думає, і ходить, і планує, і говорить, і полює, і вбиває. Тому що для підтримки свого штучного безсмертя вампір повинен періодично харчуватися кровью- переважно людською кров’ю. Деякі вампіри, що розкаялися, перебиваються кров’ю тварин, а стародавні вампіри повинні висліджувати і вбивати інших вампірів, щоб прогодувати себе, але більшість дійсно підтримує себе кров’ю своїх колишніх родичів.
  Кожний, хто вмирає від укусу вампіра, повстає, щоб стати вампіром. Неправда. Якби це було правдою, cвiт був би переповнений вампірами. Вампіри дійсно харчуються людською кров’ю і іноді вбивають свою здобич — але більшість людей, померлих від нападу вампіра, просто гине. Щоб повернутися як undead, жертва повинна бути повністю позбавлений крові і потім отримати краплю крові вампіра. Цей процес, званий тим, що Вивільняється (Embrace), приводить до містичної трансформації людину в undead.
  Це леш четвертина інформації про них

  Але давайте подумаємо логічно деякі люди кажуть що вапіри походять з зла їх важають нечистою силою,але вапіри можуть пити свячену воду христитися,вони не бояться св»ятого причастя це свідчить що вони не походять від зла

  Вампіри пють кров тварин і людей,в світі їх дуже багато

  Поведінка в них трішки підозріла хотя вони вчяться пізнавати людські емоції але всеодно вони не можуть пізнати людські емоції добре

  ТАКОЖ ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ Є ТАКА ХВОРОБА І ВОНА ДІЙСНО ІСНУЮ НАЗИВАЄТЬСЯ ВОНА ВАМПІРИЗМ ВІД ЯКОЇ НЕДОСТАТОК В КРОВІ ЄРИТОЦИТОВ І ЖИЛІЗА РОБИТЬ ЛЮДИНУ СЛАБКОЮ ДО СВІТЛА

  якщо хочете ще щось дізнатися задавайте конкретні питання…………)))))))))

 314. Добре-marjna-,а як щодо їхніх почуттів?Думаєш вони відчувають складні переживання?Емоції вони відчувають безперечно,але чи зберігаються власне людські переживання???

  А щодо їхнього безсмертя?За рахунок чого їхнє тіло не розкладається?І як насправді їх вбити?Осиковий кіл?:))))

  P.S.цей абзац про не-мертвих я вже десь читала:)

 315. доповнюю лору! я також це вже читала.! МАРІНА,ЯКЩО ВЖЕ КОПІРУЄШ ТО КОПІРУЙ З ЯКИХОСЬ МАЛОВІДОМИХ САЙТІВ! думаю що кожний хто цікавится вампірами впізнає цей текст!!!але хоча…..як говорять «не пойманий-не вор»

 316. я вам шукаю інформацію трохи з інтернету трохи так а ящо ви не хочете читати не читайте

  вампіра можна вбити але одним способов відкрутити йому голову і спалити

  я вам точно сказати не можу бо я не вапірка але раз вони живуть в цьому дибільному світі то навчилися дізнаватися і пізнавати людсбкі емоції

  вибачте за копірювання……………))

  чим зможу тим вам допоможу

 317. розкажи історії нам якісь з життя про вампірів????

 318. Знаєте народ, мені сподобався цей сайт, бо тут дійсно можна виражати свою думку без обмежень)

  Але звідки у вас впевненість, що вся така інформація яку ви скачуєте чи проглядаєте правда, у нас не має доказів що це хоть якийсь відсоток правди!

  Але з іншої сторони я знаю таких, як ви віруючих у вампірів людей, але дуже мало і ским я не спілкуюсь вбільшості вважають це маячнею.

  Так, ви праві щодо тогощоміфи та безліч фактів та навіть тварин » вампірів » і навіть я гадаю, що якщо є твари які живляться кровью, то чому ж не має людини вампіра, якщо в світі і таке є?

  Але насправді ми хочево від вампіра не того щоб він подарував нам вічну спрагу до крові, а лише безсмертя, яку б нас позбавило вібчуття болі, страху, ненависті і т. д. бо на теперішній час ми боїмся смерті, бо ніколи знею незтикалися і ще одне це те, що ми хочемо виділятися своєю вродою, силою та можливостями (про це свідчать деякі факти), але ж и насправді накивали пьятами, коли б дізнались, що хтось із друзів вампір ну звичайно якби ви змогли це зробити.І самі подумайте якби вампір дізнався, що хтось з людей знає про їхнє існування, то наврядчи залишив його живого, бо від цього залежить його існування, адже людина через велику збудливість або страх може розбовкати про них і тоді вампіри точно або повбивають тих хто знає про них або просто зникне, тому я гадаю, що вампірине стли б сидіти на таких сайтах та розказувати все, що з ним звязано!

  А так, то я вірю у вампірів і вважаю, що вони є десь, де на їзню думку найбезпечніші і той, хто дізнався про нього та вижив, то той спраді родився у » у білій сорочці «=)

 319. Привіт,я знаю одну історію

  Одного разу в одному силі в хлопця помер батько,і у ночі до хлопця прийшов батька дух і сказав

  -Сину дай мені шось поїсти

  син накрив стіл поклав пригутував багато їди а дух зник

  І на другий день у селі рано знайшли 5 мертвих лудей з двома дірками в шиї

  Отакато історія………………….((

 320. це якась маячня і не реальна історія,народ розкажіть якусь менш-більш реальнішу історію

 321. нереальна історіє……………..хахаха хд

  це не реальна історія про Дракулу
  а якщо тобі не пододається не читай

  Звідки тобі хтось знайде риальну історію їх можуть знати тільки вампіри!!!!

 322. ага! согласна! мож хтось знає якусь історію? пишіть!

 323. вампірчик ти попала я тепер з тобою дружити буду…………….))

 324. просто я з тобою тепер дружити буду….))

 325. Я згодна з -shokoladkoju-.У нас немає фактів,які остаточно підтверджують існування вурдалаків,але немає нічого чим їхнє існування можна спростувати.З давніх часів було стільки підтверджень: люди,після огляду психіатрів,лікарів,під присягою говорили,що бачили цих істот,а потім таємничим чином зникали.вампіри вміють «замітати сліди»;)

  -elvis-,я чула,що археологи знайшли «кладовище вампірів».Точно не пам»ятаю,але це було десь в Чехії.Поховання було дивне тим,що людей було лише 13,закопаних в одинадцяти ямах,у всіх руки й ноги зв»язані ременями,кілок віткнутий в серце,в деяких вібрізані руки,голови.Думаєте це були справжні вампіри?Бо я вважаю,що упирі пройшлись через містечко,поїли,а 13 нещасних попали під «гарячу руку «.Справді,реальні історії знайти дуже важко,бо правда давно змішалась із видумками.

  P.S.не всі люди бояться смерті.Ванга казала:»Якби люди знали,що таке смерть,вони не хотіли б жити».

 326. так, ти права Lora, але ж вбільшості люди бояться цього особливу у нашомі віці, коли все йде ,як нам хочеться!

  а ось щодо кілка у серці ніби вампірів може бути, але ж як там вона було чи є ніхто не знає!

 327. Тобі справді здається,що в нашому віці все йде,як нам хочеться?Нічого не йде,як нам хочеться НАСПРАВДІ! Інколи у мене виникає враження,що світ є чимсь рівнопротилежним до наших справжніх бажань… :(((

 328. народ я дізналася що вампіри саме більше були поширені в Римі,Єгипті,і Східній Європі і вампірові не потрібно дихати бо він може обійтися без кисню

  Короче я читала одну статю де писало,що діти які родилися в циган з хвостами або з ріхними відхилинями просто спалювали навіт родилися такі діти що мали ікла

  Це просто жах…………….((

 329. -вампірчик- права — це просто аномаліії.Вампірами не народжуються.Хвороба вампіризм може бути вродженою,а власне вурдалаком можна стати лише після перетворення.Хоча крім вампірів існують істоти значно гірші.Наприклад інкуби і сукуби.Якщо жінка завагітніє від інкуба,може народитись монстр,який за час вагітності повністю виснажує або вбиває матір.Погодьтесь,це гірше ніж померти від укусу.

 330. можливо просто смерть менш блюча та виснажлива!

  Та мені здається, що якщо вони і є, то вони повинні бути там, де всё почалося, де перодився першій вампір, адже не марно кажуть, що до батьківщини завжди тягне, вам так не здається?

 331. особисто я так не думаю! я народилася в укаїні але мене все більше тягне в якусь іншу країну. яку не скажу!!!

 332. Я просто подумала, що якщо більшість легенд, міфів та історій не на Україні, а наприклад В Румунії чи де інде, то можливо там більше підказок щодо вампірів, аніж в Україні!

 333. сьогодні не пішла в школу і дуже дуже посварилася з мамою. а так іноді хочеться просто не піти і сказатиіди на*уй!!!! хочу взагалі не ходити в школу чи ще куди небудь. бо це вже так надоїло!!!!!!!!!!!!!

 334. Ти що зовсім з котушок з’їхала?свою матір на х*й послати хочеш?Йди в школу!!!я бачу ти і так розумом не блищиш,а якщо вчитися не будеш то і зовсім отупієш…

 335. незнаю но шоколадка права треба шукати вампырыв звыдки вони пышли……

  але які це точно країни не поймеш
  наприклад я думаю Рим,Східна Європа

 336. А як ви думаєте,як з»явився перший вампір?Бо ж повинен був бути хтось перший.Дуже важко вирішити,бо ж ми навіть не знаємо на всі 100% звідки пішла людина.Якщо вірити біблійній теорії,то перший вампір пішов від Іуди.А якщо по-науковому,то мабуть вурдалаки еволюціонували так само як люди чи інші тварини.

  Щодо їхньої «батьківщини»,то тут все зрозуміло : Італія і Східна Європа за величезною кількістю археологічних даних є колисками цивілізації;

  зрозуміло,що там,де почалось все для людей,там і для вампірів.

  -вампірчик-,ти ще досі дур»ю страждаєш?Якщо так хочеться стати вампіром,то збирай речі і прямо в Трансильванію! :))) Хочеш я поїду з тобою,і поспостерігаю за твоїм перетворенням,бо мені самій страшно цікаво! 😉

 337. їдем!!! але в мене закордонногог паспорта і грошей на поїздку не має!!! за твій щот з задоволенням поїду ще й покажу як перетворюються!(якщо пощастить!)

 338. А ти казала,що надприродних здібностей не маєш — прочитала мої думки майже слово-в-слово :))))

 339. ух ти ! круто!!!!!

  тобто ти думала що повезеш мене в ту країну за власні кошти??

 340. Взагаліто,я думала ти повезеш мене туди (завжди мріяла!!!),за свої кошти 😉

  Це ж тобі вампіром стати хочеться! А я буду як компас — постійно притягую нещастя,типу вампірів:)))

 341. вот буде цікаво на це подивитись)

  Люди, а якщо серйозно, то що ми зможемо зробити навіть, якщо знатимемо де зародився ну або переродився перший вампір?

  Я думаю ніхто з нас не стане їхати в ту країну, ну хіба що якісь історики)

 342. Сиджу на інформатиці — НУДНО!!!

  Якщо хочете їхати,була коляда,хтось щось та призаробив :)))

  Складаємо гроші,їдемо в тур по Європі,шукаємо вампірів,а там хто перетворюється,хто спостерігає.

  Особисто я завжди хотіла побачити Італію ;))))

 343. Клас)

  ну тоді б я була не проти десь через так років 5)

 344. Була в школі :)))

  shokoladka про поїздку Європою;) А що,років так через п»ять можна і з»їздити.

  Уявіть собі : краєвиди Італії,таємничі замки Угорщини та Румунії,і на додачу таємничі незнайомці з блідою шкірою і надприродними очима — там їх на всіх вистачить ;)))

 345. аа!!! жду не дождусь!!лора ти з якого міста?

 346. ось вам одна історія. не знаю чи вона правдива(копіювала її на одному сайті).

  вибачаюсь за російську,,,, перекладати часу небуло

  Здравствуйте. Хочу поделится историей, которую поведала мне моя мать.

  У моей мамы была подруга (повествует мать), она каждый день приходила к нам в гости поведать новости происходившие в поселке(там родилась и жила некоторое время моя мама). Но на сей раз история которую рассказала подруга, поразила исключительно всех.

  Подруга моей мамы была довольно старая, присутствовали некоторые проблемы со здоровьем. Иногда она выходила в палисадник что бы полить овощи, которые она выращивала и некоторые цветы. Этот сад был расположен возле дороги, и люди, проходящие мимо него часто здоровались с хозяйкой столь прекрастных растений. После поливки растений, бабушка решила присесть на скамью что бы отдохнуть. И вот мимо нее проходит какая то странная женщина и говорит: » Зачем ты ухаживаешь за овощами, ведь ты будешь уже мертва прежде чем собирешь плоды». Бабушка не поняла о чем речь, не придала этому столь важное значение. Спустя полтора месяца, ее не стало. Умерла от рака.

 347. З якого я міста…ти такого мабуть не знаєш,воно маленьке і малопопулярне.Терпіти його не можу — тут таке враження,що час зупинився,все якесь безжиттєве…Скажу тільки,що я із Львівської обл.

  Історія цікава,і цілком вірогідна.Можливо,»странная женщина» була екстрасенсом,чи кимсь типу того.

 348. Я теж так гадаю)

  Можливо вана просто відьма або хтось з таких, але точно не вампір!

 349. лора! я так і думала що ти десь звідки!!! а ти чим по житті займаєшся?

 350. По житті я займаюсь тим,що живу,нудьгую,читаю,слухаю музику і сиджу в інтернеті — словом,стандартний пакет діяльності.На вампірів не полюю :))) Покищо вчусь в школі,хоча «вчусь» досить спірне поняття 🙂 Далі планую вступити куди-небуть на факультет загальної психології.Цікавлюсь містикою.

  А ти звідки?

 351. Ясно.А,чим ти по житті займаєшся? І чому ти так і думала,що я десь звідси?А казала надприродних здібностей не маєш;)

  Знаєш,перечитую свій коментар і диву дивуюсь — все моє життя помістилось в кількох лінійках; не сказала я лише того,що багато думаю починаючи від «що сьогодні одягнути?»,і закінчуючи «у чому сенс життя?»…

 352. ну… лора, не сумуй!

  по житті я займаюсь ну не багато чим. мій звичайний день виглядає так: школа потім танці потім вокальна потім прихожу додому роблю уроки після того ввечері розтягуюсь!!! НЕНАПИСАЛА ЩО МІЖ ТИМ Я ЇМ СИЖУ ЗА КОМПЮТЕРОМ

  ну дуже мені подобаються як згинаються гімнастки! але в мому віці вже пізно таким займаться… це мене засмучує….

  а нащот надприродних здібностей то мені здається що в мене скоріш інтуїція ніж надприродне!

 353. О,то ти творча особистість! 🙂 Я теж колись хотіла займатись вокалом.Тільки в мене НАДПРИРОДНА ЛІНЬ 😉 «В моєму віці»- ти так говориш,ніби тобі за 60 :)))

 354. просто гімнастикою починають займатися ну максимум в 7 років!! а вмене в 5 років померла дорога мені людина,.

  а коли мені було 7 у нас була така собі скрутна ситуація. ну ми майже голодали.

  ну ти зрозуміла що в нас не було коштів!!

 355. Привіт.

  Я завами уже скучила мусила їхати в гості і мене не було 3 дні

  Ну що у вас там нового і цікавого???

 356. А хіба буває щось нове і цікаве??? Всі знуджені до неможливого;\ Всі можливі й неможливі історії про вампірів перечитані. Ех,розповів би хто-небуть щось новеньке й цікаве…-marjna-,розкажи щось свіже,ти ж казала,що займаєшся вампірами.

 357. якщо все це маячня то якого хєра сюди зайшов?

 358. я короче прочитала цілу книжку про вапірів і там ідеться про те що вони бояться священої води і святого причастя
  багато людей важатью що вони походять від зла можливо це правда але це тільки теорія

  намою думку вони є добрі і нормальні тільки що не пють воду а пють кров

  Але двіться якщо подумати Ісіс Христос казав їжте хліб це є тіло моє,ПИЦТЕ ВИНО ЦЕ Є КРОВ МОЯ

  я написала з релігіїної точки,краще задавайте мені питання а я буду відповідати….))

 359. Цікаво,якою була книжка — наукова чи художня? Бо про священу воду я у Стокера зустрічала :))) Ці релігійні слова не підтверджують доброту вампірів.По твоєму релігія не засуджує вбивства,які коять вампіри??? Зрозумій,якщо вірити релігійній версії виникнення вампірів,то це була кара,важча за смерть. А щодо «пийте вино,це є кров моя» — вампіри нашою кров»ю гріхи змивають,чи що ти мала на увазі пишучи це?

  Вампіри можуть бути добрими,але це радше винятки,ніж загальний факт.

  І,доречі,про священу воду — у багатьох легендах говориться,що вони бояться срібла,а воду освячують саме срібним хрестом.Можливо,це срібло має на них якийсь вплив?

 360. книжка була ходожння
  з релігійної точки вапіри вбивають порушуючи цим гріх(це вже не добре)

  Срібло це простий метал як золота і мідь тому я не думаю що вони якось впливають на вампірів

 361. Та невже? Срібло простий метал? Чому ж тоді алхіміки вважали його другим найпотужнішим металом після золота? ;\ Срібло не простий метал,його енергетичний вплив довели навіть науковці. І до того ж — ти зустрічала вампіра?Брала зразки шкіри,чи проводила досліди 😉 ,і можеш поручитись,що організм вампіра ніяк не зреагує на цей метал? Якщо ультрафіолет може завдати їм опіків,то чому не срібло?

 362. алеж якщо вірити легендам та історіям, то шкіра вампіра майже не мертва,просто у нього клітини відмирають один раз на рік чи як там, тому вони не старіють!

  але якщо вони породжені із зла, то їхня шкіра всього навсього попіл, а священна вода це те, що може знищити його!

 363. Я вірю у НИХ! Вони існують, но всі чомусь приховують їхннє існування.
  Вампіри можуть бути і не злі. Їхній характер залежить від того якою він був людиною до перетворення. Не розумію чому їх усі зневажають вони такіж як ми але не вмирають

 364. Я мрію стати вампіром тільки коли я в друг стану і я не зможу себе контролірувати і я повбиваю всіх близьких то ідцього мені страшно

 365. Якщо чесно то деякою частинкою себе я вірю що вампіри існують,але мені хочеться щоб то була неправда,бо я боюсь вампірів,і не думаю що вони такі як в Сумерках=)))Хто згідний зі мною,то давайте спілкуватись,добавляйте в контакті id62032284,чекаю у себе в друзях=)))

 366. Якщо ви всі збираєтесь ставати вампірами,то повідайте мені,будь-ласка,як ви це збираєтесь робити????!!!

 367. Невже ви всі думаєте, що ви так просто ними станете?

  Мені здається, що якщо людина може стати вампіром, то тільки обрана ну або по випадковості!!

  і я згідна з Ольою, що вампіри не завжди є добрі, бо вони повинні мати інстинкт тварини, тому наврядче людські інстикти тут візьмуть верх!!!

  Але у всякому разі я щераз буду повторювати, що ніхто не знає, як там воно на справді!!!!!!!!!

 368. Я взагаліто задала питання!!!! Як,і,головне НАВІЩО ставати вампіром,Люди Добрі????!!

 369. ти думаєш ми знаєм? цьогго ніхто толком не знає! хіба що тільки сам вампір

 370. Сіо всім,мабудь це правда вампіри існують. Тільки як це довести?

 371. а навіщо це доводити?

  я гадаю, що той хто вірить буде завжди вірити, а той хто не вірить нехай собі не вірить, бо я думаю, що поперше це нам наврядчи вдасться і з цього нікому легше не будить, а особливо їм!

 372. -хочу в Господу!!!

  -а я в Мрію хочу!!!

  п.с. ідем)))

 373. Чого ви причепились??? «Існують…..не існують……хочу стати…не хочу…..» Маячня…!!!!!!!!!!!! Та ви хоч знаєте ХТО такі НАСПРАВДІ вампіри???

 374. а ти знаїш? розумна блін! може ше напишеш як ним стати?

 375. -хочу в Господу!!!
  -а я в Мрію хочу!!!
  п.с. ідем))) Що це за……???? ;\

 376. От і я питаю,що це означає?Якийсь гість написав цю хрє** вище,і я ніяк не можу зрозуміти,що це за запис ;\

 377. якась **рня! ніяк не пойму!
  знаю шо питати безполє але все ж таки , хто може написатьи як стати вампіром!

 378. І до -Tiara-

  Чого ми причепились???? Та тому,що для цоьго і є цей блог!!! Для того,щоб ми чіплялись,а ти могла підвищити собі самооцінку,читаючи наші коментарі,і думаючи «які ж люди бувають дурні на цьому світі,от я б до такого не опустилася».І тут тобі сюрприз — ти вже опустилась,раз пишеш сюди,така вся «тверезо мисляча»; люди,які корчать із себе розумних чинять найбільші дурниці !!!

  P.S. Якщо щось не подобається,то читати і писати сюди тебе ніхто не змушує !!!

 379. народ, у кожного є своя думка, але ж ніхто не сказав чи змушував нас реагувати на неї!

  Бо для когось змія щось страшне, а хтось має таких плазумів та жити без них не може

 380. Взагаліто,lora,я і моя самооцінка тебе не стосуються. Це по-перше. А по-друге розумну тут корчиш ти! Вважаючи що інші не так ставляться до цієї теми.
  Якщо ти так зациклена на всьому цьому то це твоя біда. Я не ображаю нікого. Я теж в цьому трохи зацікавлена,але мені здається що в житті є «більш важливі» речі.

 381. Tiara правильно написала ти Lora дуже мудра тобі не подобаються мої версії то не критикуй їх

  І НЕ КОРЧ СЕБЕ РОЗУМНУ

  я про них знаю багато і немодрую так як ти це робиш!!!!!

 382. до тіара і до маріна!

  ви тоже тут не мудруйте! а за лору можу вам і в глаз дати! ми тут із самого початку а ви недавно появились!

 383. ВАМПІРЧИК,ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ :)))

  А ВАМ ДІВЧАТКА ПОВТОРЮЮ : Я НЕ РОЗУМНА!!!!!!!! МАР»ЯНА,Я ТЕБЕ НЕ КРИТИКУЮ,А ГОВОРЮ ТЕ,ЩО ДУМАЮ ; МОЖЛИВО ПРАВА ТИ,Я НЕ ЗАПЕРЕЧУЮ!!! І ТІАРА : НІНАЧОМУ Я НЕ ЗАЦИКЛЕНА!!!! МОЖЕШ ДУМАТИ,ЯК ХОЧЕШ,АЛЕ Я СВОЄ ЗНАЮ!!!! І СКАЖІТЬ МЕНІ,БУДЬТЕ ВЖЕ ТАКІ ЛАСКАВІ,ЯК Я МУДРУЮ????????

 384. Власне кажучи,в нас у країні свобода слова! Кожен має право на висловлювання своєї думки. І критика тут неумісна. Давайте адекватно сприймати. Тут немає фільтру,який би перевіряв все що ми пишемо на цьому блозі! І ми маємо просто ділитися думками,неважливо якими. Якщо кожен впевнений в своїй правоті,то яка різниця що вваєають інші.
  Ми всі і так сміливо пишемо те,що думаєм. Свобода Слова! Демократія!

 385. Дякую -??????-.

  Тіара,не думай,що я сваритись хочу,у кожного своя думка,і на мою : свобода слова — фігня!!! Її не було і немає,що б там не писалось чи говорилось…Хіба ми можемо відкрито висказати те,що хочемо насправді???Нас завжди щонебуть стримує,не важливо що…

  P.S. Ви так і не сказали мені,як я мудрую????Може,я хочу виправити свої хиби,а ви не вказуєте мені на них,а тільки витикуєте. 🙁

 386. І СКАЖІТЬ ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ :

  -хочу в Господу!!!
  -а я в Мрію хочу!!!
  п.с. ідем)))

 387. До речі, mariana дякую,я тебе розумію.

  Lora,ми ну принаймі я ніяким чином не хочу тебе критикувати але походу ти сама напрошуєшся акцентуючи те,що в когось відмінна думка від твоєї,упереджено ставишся до того,що комусь близьке певне усвідомлення…..одним словом ти виганяєш звідси всіх,хто незгідний з твоїми твердженнями або кому все одно.
  Якщо ти так багато знаєш,то це добре,але хтось завітав сюди дізнатись те,чого не знав раніше,чи теж поділитись. Власне,не буду судити,це не мені робити.

 388. І ось так завжди : тільки висловлю свою думку,мене відразу в чомусь звинувачують…а ти «свобода слова» говориш…сама своїм словам перечиш.

  Вже і тут висказатись не можна… «акцентуєш…упереджено ставишся…виганяєш…» подумай,чи не робиш ти сама всього цього стосовно мене?А знаю я рівно стільки,скільки мені потрібно,набридло вже «багато знаєш-багато знаєш».

  Якщо комусь так неприємна моя думка,я її не висловлюватиму.

  Що ж,не поминайте лихом ; або поминайте,я не забороняю,і не ображусь.

  Па-Па, всім удачі !!!

 389. Це всього лише я! Можеш наплювати на мене,мені не привикати. Висловлюйся скільки хочеш………..

 390. Я вважаю що вони є. Хоча я їх не бачила, але знаю є))))))))))))) Ну не можуть легенди появитися ні з чого, тобто висосати з пальця)))) Звідки вони це взяли… Я дивилась передачу про те як досліджували вампіра у Венеції. Знайшли скелет людини, але той скелет не був так як усі і почали досліджувати і дослідили що це насправді був вампір, але не чоловік як всі знають, а жінка… Тому я вважаю, що вони є. Але те як їх тепер показують у фільмаж це повна маячня, тупо перебільшення.

 391. якщо чесно,то я вже починаю сумніватись….

  недоказано що вони є…

  проте якась частинка мене вірить що є!

 392. короче все ок…))

  виявилось що це не правда що у вапірів мало ероцитонів і вони слабкі до світла…((

 393. Маріана, ти де навчаєшся і скільки тобі років?

 394. клітини крові, що містять гемоглобін; за його допомогою переносять кисень від органів дихання до тканин, а вуглекислий газ — від тканин до органів дихання; утворюються в кістковому мозку; в людини 4,5-5 млн. у 1 мм3 крові.

  можливо тому вампіри можуть обійтися без кисню

  але в хворобі вампіризм коли мало еротрицитонів то людина на сонці може дістати опіки

 395. порадьте будь-ласка що мені робити! моя падружка дізналась що я сижу на такому сайті і сказала що якщо я буду і далі таким захоплюватись то вона зі мною більше дружити не буде!

  що мені робити?

 396. вампірчик я тебе так розумію в мене то саме тільки брат

  на мозги капає каже що це фігня

 397. ну то що мені робити?

  в тебе брат каже що це фігня ! а в мене подружка грозить більш зі мною не дружити якщо я цим і далі буду захоплюватись!

  що робити???

 398. Да это правда Вампиры существуют. Если Чес но Мы все Вампиры, мы пьем кровь У других и все силы.

 399. вампірчик,а чого вона так не задоволена шо ти тут сидиш?

 400. ну напевне вона вважає шо це всє брєд. і таке інше. ну бо я давно захоплююсь всякимим гаданнями а вона те не любить а я тут ще й до вампірів взялась! кароче їй це все таке чуже!

  ну я взагалі не знаю чого вона так говорить!

 401. ну напевне вона вважає шо це всє брєд. і таке інше. ну бо я давно захоплююсь всякимим гаданнями а вона те не любить а я тут ще й до вампірів взялась! кароче їй це все таке чуже!

  ну я взагалі не знаю чого вона так говорить!

 402. Sorry,що знову пишу… Сьогодні така хандра напала,що вже не знаю,що робити… Я ДУЖЕ ПОСТАРАЮСЬ НІКОГО НЕ ОБРАЗИТИ,ЧЕСНО.На людей плювати не звикла,тому вибачте мене вже якось…Ну не виходить у мене з людьми по-людськи говорити 🙁

  Вампірчик,від себе не так просто втекти,сама знаю.Твоя подруга,мабуть,реалістка,так??? Я тебе добре розумію,сама нікому не розповідаю,чим я цікавлюсь,або відповідаю ухильно.Дивно,що вона так хоче вибити це все з тебе…Але дружба — це святе,не можу нічого конкретного сказати,бо не знаю достатньо ні тебе ні твоєї подруги.Можливо,переведи це все на жарт?,скажи,що просто так,від нудьги писала,»по приколу».Як-не-як,віртуальний блог це не реальна подруга…

 403. Бо декому це не надто приємно…Не хочу нікому діяти на нерви,сперечатись,мені цього і в житті вистачає…

 404. Знаєш вампірчик
  А ти задумайся, що якщо та твоя подруга ставить тобі такі умови, то яка нафіг вона тобі падружка, якщо у вас нема спільних інтересів!!!!

  І знай, ти особа, а не та ким можна маніпулювати чи ставити умови!!!!!!!!!!!!

 405. шоколадка я згідна з тобою але я людина не дуже як сказати?»общітєльна»

  в мене 2 подруги одна це вона а друга зациклена на моді і на хлопцях

 406. тілько що побачила шоколадка в скільки ти писала це повідомлання! тобі що не спиться?

 407. Вампірчик,тобі вирішувати,з ким дружити,а з ким ні,але Шоколадка десь таки права,друзі повинні розуміти тебе,на те вони і друзі.

  P.S. Це може трохи дивно звучить,але ти дуже нагадуєш мені мене :)))

 408. лора а ти не думала що може я твій таємний двійник. ну або що ми з тобою близнята але нас розлучили в дитинстві7 шучу!!! а ти в контаті є? поспілкуємось там!

 409. лора а ти не думала що може я твій таємний двійник. ну або що ми з тобою близнята але нас розлучили в дитинстві7 шучу!!! а ти в контаті є? поспілкуємось там!

 410. You people are wrong….

  If there are no vampires in this world…….who is me???????

  It was cool in the begining but now its just a hell……..

 411. В контакті є ; кого там зараз немає ;)))

  -Ме-,ти хто? Тільки не кажи,що вампір,бо мабуть ніхто не повірить ;)))

  vkontakte.ru/id118189863

 412. Вампірчик, між іншим я сова, але цей графік не дуже гарний для тих хто ходить в школу на 8:30, і тому після школи я сплю і це виснажує=* але я вже звикла))

  а щодо твоєї подруги, я згідна з Лорою ти сама повинна обрати хто тобі друг, але щоб ти знала найкращий тобі друг це мама!!!)

 413. Знайома ситуація,Шоколадка,я теж сова,і крім того,що пізно лягяю,ще й прокидаюсь тричі за ніч 🙂

 414. а чому?

  бо вот я наприклад погану вночі сплю, а вот днём, як молода)

 415. ну взагаліто в школу я хожу на 7 50! а не на 8 30.

  які у вас з»вились нові думки про вампірів?

 416. Що я можу сказати прочитавши всі коментарі,

  по-перше, хворба про яку всі згадували справді існує,кажу як медик,але називається вона,не вампіризм,а порфірія,по-друге і в писаних в славнозвісних сутінках і дневниках також хочеться вірити, бо ні підтвердити,ні спростувати їх існування я не можу!!!!

 417. якщо чесно тоді як зрозуміти міф про дракулу це правда і вампіри і тепер існують просто не у росії не на україні а по всій вероятності в англії і скажіть вербена дійсно їх послаблює бо це нетак як ми думаємо вони не мають потворний вигляд вони людиа тещо вони пють кров я важаю правильним лише якщоб вони тільки поганих людей вбивали я б теж хотіла стати вампіром вони дійсно круті

 418. Даааас,читаю цей коментар,і диву дивуюсь…Ну як можна бути таким наівним?Вампіри,якщо є,то зазвичай поодинці й кочуючи всюди,щоб не залишати слідів і вільно годуватись.Бувають і гарні і потворні,в залежності від клану.А вбивати людей неправильно,чи хороші вони,чи погані.Про вербену не йдеться в жодній із прочитаних мною легенд.Це мабуть видумка Лізи Джейн Сміт.

 419. Хто вiрить в вампiрiв, той повний Iдiот!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 420. ну тоді, як ти поясниш існування чупакабри чи до прикладу куниці?

  це тое по твоєму видумка та ідіотство?

 421. -Ме-: i tell you who are you,YOU ARE FULL…couse only child can write words like write them you…sory but i think i’m right…

 422. Цікаво навіщо людям які цим не цікавляться заходить на такі сайти ??????????????????????

 423. Цікаво навіщо людям які цим не цікавляться заходить на такі сайти ??????????????????????

 424. Цікаво навіщо людям які цим не цікавляться заходить на такі сайти ??????????????????????

 425. Цікаво навіщо людям які цим не цікавляться заходить на такі сайти ??????????????????????

 426. Цікаво,навіщо один коментар залишаки кілька разів??? :)))

 427. Інтернет глючить от і виходить кілька разів

 428. Інтернет глючить от і виходить кілька разів

 429. Інтернет глючить от і виходить кілька разів

 430. Інтернет глючить от і виходить кілька разів

 431. НАРОД!!! Одне єдина ЗАПИТАННЯ!!! Скажіть,БУДЬ-ЛАСКА : Серед вас є НЕФОРМАЛИ??? Просто дайте відповідь!!! Прошу вас ! Просто напишіть! =)

 432. Дивне запитання… А ти неформал??? І якщо так,то якої субкультури???

 433. Я — ні. Але багато цікавлюсь різними субкультурами……з подібними людьми не спілкувалась,тому й запитую.

 434. а мені взагалі здається, що людина — неформал — як дивовижна істота, яка зачаровує своєю оригінальністю

 435. Згідна ;))) Шоколадка,ти просто-таки романтик :)) Мені якщо чесно самій цікаво поспілкуватися з кимсь із субкультури…Але,зрештою,неформал спірне поняття.

 436. Тільки не свари мене 🙂 Бо в теорії люди діляться на незвичайних і звичайних.Ті незвичайні часто неформали,або в душі або і матеріально.Неформали не вписуються в формат середньостатистичної людини,але ж неформалів стає Дуже багато,і серед собі подібних вони вписуються в формат,тобто є звичайними серед своїх.Бо неформал — це не визнані ідеали,розчарування,а не фарбоване волосся,важка музика,дивний макіяж і одяг.

  Постаралась написати зрозуміло,хоча у мене погано виходить:) Надіюсь ти мене зрозумієш.

 437. Добре що всі так обговорюють вампірів, але люди просто передивились фільмів:) Я неможу сказати чи існують вони, але і ігнорувати цей факт неможливо:)

  Так фільм, із занього міні також стало цікаво дізнатись про цей вид людей, але вбільшості мені подобаються лише почуття які зафіксовані в стрічках, іхне цікаве життя, а не те як вони намагаються тримати себе вруках щоб незнищити близьких собі людей от і все в фільмах життя насичене, а більшості людей воно буденне от вони і прагнуть чогось нереального як і я:))))

 438. Справді у фільмах показана тільки одна сторона медалі=( мій знайомий=(вампір=( уже кілька разів пожалів що тоді все як слід не обдумав=( а ще надзвичайно важко втрачати в часі найдорощих нам людей=(

 439. Справді у фільмах показана тільки одна сторона медалі=( мій знайомий=(вампір=( уже кілька разів пожалів що тоді все як слід не обдумав=( а ще надзвичайно важко втрачати в часі найдорощих нам людей=(

 440. Справді у фільмах показана тільки одна сторона медалі=( мій знайомий=(вампір=( уже кілька разів пожалів що тоді все як слід не обдумав=( а ще надзвичайно важко втрачати в часі найдорощих нам людей=(

 441. Справді у фільмах показана тільки одна сторона медалі=( мій знайомий=(вампір=( уже кілька разів пожалів що тоді все як слід не обдумав=( а ще надзвичайно важко втрачати в часі найдорощих нам людей=(

 442. вот цікаво ти знайома з вампіром і ти жива?

  цікаве знайомство)

  дякую вам)

  але це я романтик я сама навіть незнаю бо просто я загартована людина і звикла майже до всёго, але вот я читаю книгу про неформалів і вони мені здаються не такими дивнила, а більш особливими)

 443. Я і не говорю,що неформали дивні,вони дійсно особливі 🙂 Анна,ти чого чужі секрети розкриваєш?? айайай ;))))

 444. Якшо то не так як у фільмах жахів то то фігня!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 445. насправді це повна фігня)))ну самі подумайте логічно які всраку вампіри)

 446. можете вважати мене повн** дур** але це так є! я вир*с** в сім»ї охотніка. ще змалечку я займа**с* тим що ходи** за батьком і роби** те що він скаже. мене вже майже 23 роки і мій батько давно загинув . тепер я охочусь сам* . ви можете невірити але ті хто боїться темряву і правильено робить тому що ви навіть не уявляїте що в тій темряві живе. я пишу це з чергового міста в якому я бу**. кожний божий день ми з братом переховуємось тому що ***ли вже не 1 десяток людей. ну вони не зовсі людьми були… але всеж.

  раджу вам в це не влізатибо потім невідомо що буде. радійте що ви ще тих вампірів не бачили бо напевно живими не вишли! . мені ще повезло! дожи** до 20 річного віку! з небагатьма таке стається з наошю»професією». і вибаяне за багато зірочок тому що якщо хтось дізнається хто це писав то напевно буде в шоці!!

  і раджу не писати що ти вампір або знайома з вампіром бо насправді вампіри не такі! вониживуть під землею у старих закинутих місцинах. і тим більше вампіри вже навіть говорити не вміють а ви пишете що » я знайома з вампіром» це дурість!!! не лізьте бо потім не виберетесь!!!!

 447. Я знайома з енергетичним вампіром і тільки по нету =( і ще гісьть — «я» мені твоя думка знайома і тому я думаю дурістю вдавати з себе кровососа можна нарватися на серйозні неприємності=(((

 448. Я знайома з енергетичним вампіром і тільки по нету =( і ще гісьть — «я» мені твоя думка знайома і тому я думаю дурістю вдавати з себе кровососа можна нарватися на серйозні неприємності=(((

 449. Я знайома з енергетичним вампіром і тільки по нету =( і ще гісьть — «я» мені твоя думка знайома і тому я думаю дурістю вдавати з себе кровососа можна нарватися на серйозні неприємності=(((

 450. Я знайома з енергетичним вампіром і тільки по нету =( і ще гісьть — «я» мені твоя думка знайома і тому я думаю дурістю вдавати з себе кровососа можна нарватися на серйозні неприємності=(((

 451. Хах……це ж треба…..лише вчора написала коментар а вже стільки людей підключилось..===))) Власне,lora,я певним чином згідна з тобою,неформали вони — особливі……………))))))) Та в кожного своє ставлення до таких людей…….

  Я особисто маю на увазі НеформадліВ — людей,які належать до певної с-ри.

  lora,давай більше не сваритись)))) Вибач мені за мою…..»поведінку» =)))))

  Якщо хочеш знати — я тебе вже поважаю.

  Що ж повторюю своє запитання: ЧИ Є СЕРЕД ВАС НЕФОРМАЛИ??

  Чи може хтось є прихильником такого типу людства???

 452. Хах……це ж треба…..лише вчора написала коментар а вже стільки людей підключилось..===))) Власне,lora,я певним чином згідна з тобою,неформали вони — особливі……………))))))) Та в кожного своє ставлення до таких людей…….

  Ну…….Я особисто маю на увазі НеформаліВ — людей,які належать до певної суб-ри.=))

  lora,давай більше не сваритись)))) Вибач мені за мою…..»поведінку» =)))))

  Якщо хочеш знати — я тебе вже поважаю.

  Що ж повторюю своє запитання: ЧИ Є СЕРЕД ВАС НЕФОРМАЛИ??

  Чи може хтось є прихильником такого типу людства???

 453. Та годі,я не ображаюсь,майже ніколи,тільки коли щось дійсно сер»йозне.Я формал,якщо можна так сказати,хоча моя поведінка не завжди формальна 😉 Скажіть,якщо хтось дійсно «особливий».Енергетичні вампіри не враховуються,я живу з такими.

  -Я-…Хм…мушу сказати,хоча це звісно дурість,і я чудово розумію,що такого бути не може,але…на частку секунди майже купилась ;)))…якось все логічно,і правдоподібно 🙂 Якщо ти не вампір,то по меншій мірі хороший(а) письменник(ця) ;)))

 454. Неформали дійсно неординарні особистості=) мені вони подобаються своїми житєвими поглядами=) і це їх ВИДІЛЯЄ з маси людей =) і тому деякі люди їх не сприймають бо вони своєрідні «білі ворони»=) як на мене то напевне такі «білі ворони» бачать цей в інших не настільки сірих тонах і намагаються нам це донести=))) і Iora «я» писав правду я багато таким цікавилась це не видумкі навіженого фантазера=( хоча я чула що їх давно винищили

 455. Неформали дійсно неординарні особистості=) мені вони подобаються своїми житєвими поглядами=) і це їх ВИДІЛЯЄ з маси людей =) і тому деякі люди їх не сприймають бо вони своєрідні «білі ворони»=) як на мене то напевне такі «білі ворони» бачать цей в інших не настільки сірих тонах і намагаються нам це донести=))) і Iora «я» писав правду я багато таким цікавилась це не видумкі навіженого фантазера=( хоча я чула що їх давно винищили

 456. Неформали дійсно неординарні особистості=) мені вони подобаються своїми житєвими поглядами=) і це їх ВИДІЛЯЄ з маси людей =) і тому деякі люди їх не сприймають бо вони своєрідні «білі ворони»=) як на мене то напевне такі «білі ворони» бачать цей в інших не настільки сірих тонах і намагаються нам це донести=))) і Iora «я» писав правду я багато таким цікавилась це не видумкі навіженого фантазера=( хоча я чула що їх давно винищили

 457. Неформали дійсно неординарні особистості=) мені вони подобаються своїми житєвими поглядами=) і це їх ВИДІЛЯЄ з маси людей =) і тому деякі люди їх не сприймають бо вони своєрідні «білі ворони»=) як на мене то напевне такі «білі ворони» бачать цей в інших не настільки сірих тонах і намагаються нам це донести=))) і Iora «я» писав правду я багато таким цікавилась це не видумкі навіженого фантазера=( хоча я чула що їх давно винищили

 458. Пхе,давно винищили…У залежності від субкультури колір інший…Бо допустимо,готи бачать все у чорному,емо в чорному з патьоками рожевого болю…А я бачу все в чорно-сіро-фіолетово-синьому:)

 459. Цікавоо…….=) І чим це можна би пояснити…?? Якщо тобі не важко………

 460. По твоїх кольорах світобачення я можу сказати що ти повний пофігіст=( тобі так не здається?

 461. По твоїх кольорах світобачення я можу сказати що ти повний пофігіст=( тобі так не здається?

 462. По твоїх кольорах світобачення я можу сказати що ти повний пофігіст=( тобі так не здається?

 463. По твоїх кольорах світобачення я можу сказати що ти повний пофігіст=( тобі так не здається?

 464. а що ви гадаєте, що по кольорам мажна дізнатся щось про людину , мені здавалось, що це тільки деяким чином надає інформацію!? Просто, якщо до прикладу мені подобається чорний колір, то ж це не значить, що я якась погана

  знаєте, в мене пробігала в голові така думка, щоб стати схожим когось на гота, але не знаю чи вийде з цього щось путнє та й дотогож мне можуть не так зрозуміти!

 465. Шоколадко колір світогляду майже показує характер людини=) а те що тобі подобається чорний то це не показник «поганості» а ще те що тобі подобається відрізняється від того в яких кольорах ти бачиш навколишній світ=))

 466. Шоколадко колір світогляду майже показує характер людини=) а те що тобі подобається чорний то це не показник «поганості» а ще те що тобі подобається відрізняється від того в яких кольорах ти бачиш навколишній світ=))

 467. Шоколадко колір світогляду майже показує характер людини=) а те що тобі подобається чорний то це не показник «поганості» а ще те що тобі подобається відрізняється від того в яких кольорах ти бачиш навколишній світ=))

 468. Шоколадко колір світогляду майже показує характер людини=) а те що тобі подобається чорний то це не показник «поганості» а ще те що тобі подобається відрізняється від того в яких кольорах ти бачиш навколишній світ=))

 469. Shokoladka,я теж люблю чорний колір,і про те щоб стати готом задумувалась….))

  Анна, відносно вампірів — навіть якщо це й вигадка людей, то просто так це не могло виникнути…….гадаю, або це дійсно люди,у яких дефіцит гемоглобіну,або істоти,

  про яких ми насправді нічого не знаємо……)

  Наші уявлення про вампірів дуже перебільшені,але я думаю, що вампіри,ким би вони не являлись в дійсності, дійсно існують,можливо не такі як нам би хотілось….

 470. Tiara я згідна з твоєю думкою=( а щодо готів то це не просто суб-культура а це стан душі=( так що якщо вирядитись в чорне і паро разів піти на кладовище то це не робить вас готами

 471. Tiara я згідна з твоєю думкою=( а щодо готів то це не просто суб-культура а це стан душі=( так що якщо вирядитись в чорне і паро разів піти на кладовище то це не робить вас готами

 472. Tiara я згідна з твоєю думкою=( а щодо готів то це не просто суб-культура а це стан душі=( так що якщо вирядитись в чорне і паро разів піти на кладовище то це не робить вас готами

 473. Tiara я згідна з твоєю думкою=( а щодо готів то це не просто суб-культура а це стан душі=( так що якщо вирядитись в чорне і паро разів піти на кладовище то це не робить вас готами

 474. цікаво)

  ось наприклад я багато чого уявляю про вампірів і вірю в них на повному серйозі, але ось реальної зустрічі боюсь, якщо чесно!

 475. Маєш рацію! Взагалі зовнішній вигляд в будь-якій субкультурі лише доповнення. =)

  Основу складає філософія,переконання,внутрішній стан…..)

 476. Що ж, Shokoladka, при цьому я бачу що ти хочеш цієї зустрічі…==))

 477. Мені не здається,просто я не бажаю витрачати енергію на речі,що не мають для мене ніякого значення,або на хід яких неможливо вплинути.Я пофігіст тільки(!) стосовно безглуздих з моєї точки зору речей.Кожен колір несе своє енергетичне випромінювання,і в залежності від свого розуміння кольору й конкретної потреби ми маємо свої вподобання.Але ці кольори я сприймаю так : чорний — колір,який все поглинає,несе пустоту,захист,схованку,і далеко не страх чи зло; сірий — колір буденності,спрощення,розмитості світу,так я бачу реальність; синій(блакитний також) — колір спокою,меланхолії,легкості,води,неба,невагомості,місячного світла у темряві ночі; фіолетовий — колір магії,нереальності,поєднання протилежностей,сновидінь,чогось задушливо-таємничого…взагалі,люблю все на грані нереального…Ненавиджу червоний!!!дратівливий колір… Це все тільки з моєї точки зору,бо підкреслюю,що кожен сприймає все по-своєму!!! Анна,а які кольоро твої??? Мені просто цікаво 😉

  P.S. Та існують вампіри,існують :)) Тіара права.

 478. Шоколадко я дуже багато перелопатила інформації по цій темі і варіанти різні ;-( але в більшості згадується що вампіри це своєрідні хижаки які не можуть здорово мислити, як це показано у фільмах, зустрітися з вампіром рівносильне із тим щоб свідомо залісти в пащу лева;-( не найкраща я тобі скажу ідея, а страх це природньо це говорить інстинкт самозбереження=)) якщо тобі ще щось цікаво по цій темі то краще напиши мені tannik@meta.ua =)) lora я підтримою твою думку

 479. Шоколадко я дуже багато перелопатила інформації по цій темі і варіанти різні ;-( але в більшості згадується що вампіри це своєрідні хижаки які не можуть здорово мислити, як це показано у фільмах, зустрітися з вампіром рівносильне із тим щоб свідомо залісти в пащу лева;-( не найкраща я тобі скажу ідея, а страх це природньо це говорить інстинкт самозбереження=)) якщо тобі ще щось цікаво по цій темі то краще напиши мені tannik@meta.ua =)) lora я підтримою твою думку

 480. Шоколадко я дуже багато перелопатила інформації по цій темі і варіанти різні ;-( але в більшості згадується що вампіри це своєрідні хижаки які не можуть здорово мислити, як це показано у фільмах, зустрітися з вампіром рівносильне із тим щоб свідомо залісти в пащу лева;-( не найкраща я тобі скажу ідея, а страх це природньо це говорить інстинкт самозбереження=)) якщо тобі ще щось цікаво по цій темі то краще напиши мені tannik@meta.ua =)) lora я підтримою твою думку

 481. Шоколадко я дуже багато перелопатила інформації по цій темі і варіанти різні ;-( але в більшості згадується що вампіри це своєрідні хижаки які не можуть здорово мислити, як це показано у фільмах, зустрітися з вампіром рівносильне із тим щоб свідомо залісти в пащу лева;-( не найкраща я тобі скажу ідея, а страх це природньо це говорить інстинкт самозбереження=)) якщо тобі ще щось цікаво по цій темі то краще напиши мені tannik@meta.ua =)) lora я підтримою твою думку

 482. Шоколадко я дуже багато перелопатила інформації по цій темі і варіанти різні ;-( але в більшості згадується що вампіри це своєрідні хижаки які не можуть здорово мислити, як це показано у фільмах, зустрітися з вампіром рівносильне із тим щоб свідомо залісти в пащу лева;-( не найкраща я тобі скажу ідея, а страх це природньо це говорить інстинкт самозбереження=)) якщо тобі ще щось цікаво по цій темі то краще напиши мені tannik@meta.ua =)) lora я підтримою твою думку

 483. Шоколадко я дуже багато перелопатила інформації по цій темі і варіанти різні ;-( але в більшості згадується що вампіри це своєрідні хижаки які не можуть здорово мислити, як це показано у фільмах, зустрітися з вампіром рівносильне із тим щоб свідомо залісти в пащу лева;-( не найкраща я тобі скажу ідея, а страх це природньо це говорить інстинкт самозбереження=)) якщо тобі ще щось цікаво по цій темі то краще напиши мені tannik@meta.ua =)) lora я підтримою твою думку

 484. Шоколадко я дуже багато перелопатила інформації по цій темі і варіанти різні ;-( але в більшості згадується що вампіри це своєрідні хижаки які не можуть здорово мислити, як це показано у фільмах, зустрітися з вампіром рівносильне із тим щоб свідомо залісти в пащу лева;-( не найкраща я тобі скажу ідея, а страх це природньо це говорить інстинкт самозбереження=)) якщо тобі ще щось цікаво по цій темі то краще напиши мені tannik@meta.ua =)) lora я підтримою твою думку

 485. Шоколадко я дуже багато перелопатила інформації по цій темі і варіанти різні ;-( але в більшості згадується що вампіри це своєрідні хижаки які не можуть здорово мислити, як це показано у фільмах, зустрітися з вампіром рівносильне із тим щоб свідомо залісти в пащу лева;-( не найкраща я тобі скажу ідея, а страх це природньо це говорить інстинкт самозбереження=)) якщо тобі ще щось цікаво по цій темі то краще напиши мені tannik@meta.ua =)) lora я підтримою твою думку

 486. Мої кольори це білий;-) сонячний;-) і фіолетовий;-) і що ти можеш сказати про мене?

 487. Мої кольори це білий;-) сонячний;-) і фіолетовий;-) і що ти можеш сказати про мене?

 488. Мої кольори це білий;-) сонячний;-) і фіолетовий;-) і що ти можеш сказати про мене?

 489. Люди,ви не уявляєте,як приємно,коли поділяють твою думку,або принаймні правильно розуміють :)))))) Анна,не сумуй,бо,смію судити,по кількості твоїх анти-смайликів у тобі не надто весело…якщо я не права,то вибачай.

  Вірте і надійтесь,а тоді прийде любов,бо що ще для щастя потрібне? ;)))))))))))

 490. Мої кольори це білий;-) сонячний;-) і фіолетовий;-) і що ти можеш сказати про мене?

 491. Дуже СВІТЛА людина,білий — це взагалі гармонія,про фіолетовий я вже писала :))

 492. Анно, це ти в майлі зареєстрована ( доречі моя книга саме про Анну=) )

  я щодо вампірів інколи навіть можу запутатись, бо з одної сторони страшна, а вот з другої є щось несвідоме, що бажає цього і не тільки, але можливо це просто підлітковий вік, адже в такому віці люди багато чим захоплюються і іноді роблять помилки.

  і взагалі я інший підліток ( мінливий ) бо я живу за настроєм, немов все що я відчуваю загострене, але такі люди є і я впевнена, що не одна я така сділа на цьому сайті!

 493. Ееее,твоя книга???Ти пишеш,чи як ? Ти не одна,повір ;)Хоча,ти і так віриш :))

 494. Цікаво ;),але спати пора ;/…ех,завтра прочитаю 🙂

 495. я пишу книгу можете прочитати її вконтакті там є 4 розділи всього є 40 розділів

  книжка схожа на сутінки, але іноді і зовсім не схожа

  буде 3 частини є лише одна, над якою я працюю

  зто бажає прочитати заходьте в заметки)

  ссилка

  vkontakte.ru/friends?section=all#/id39249257

 496. Шоколадко ти прочитала Сутінкі чи тількі дивилася фільм=) Мені здається що є набагато цікавіші історії про вампірів=) в мене не має доступу до контактів=( тому якщо тобі не важко розкажи трох про свою ктигу =) я гадаю що то має бути щось щікаве=))))

 497. я сутінки і дивилась і читала

  ця книга про героїню яка жила в одному місті і вона була не щаслива і одного дня її мама скала що вони переїжають у лондон

  вона була щаслива, але сама вона була скрита та серйозна більш менш, вона там знайомиться з ріними учнями і з одним собі таким Робертом Метінсоном вона відчула до нього щось таке що ніколи не відчувала і вчипилася до нього були там ситуації де він її врятував і виручав ну і ітоге він її пригласив на побачення і він сказав їй що та йому подобіється і вона йому тоже. До того в них було там пару поцілунків і все а потім він їй назначив зустріч в лісі там він їй хотів показати хто він є насправді томуроберту більше 200років тому він більш здержаний, але познайомився він з нею дуже випадково, бо він вирішив жити простим життям підлітка і використовувати дівчат як інші але він до неї відчув теж щось особисте ну корече і бла бла
  це дуже коротко бо в цьому періоді вона знайомиться з Рональдом ( це проста людина який все знає про вапірів включно сімю Метінсонів ) який допоміг їй викоутитись в тій ситуації коли Вона взнала то такий той роб, бо вона кинула його псля правди але це було вього навсього самозахист страх

  ну якщо хочете я можу кинути вам пару розділів ( буде цікаво )

 498. ХХХххх….та невже я права можу бути…))))))))))

  shokoladka,я трохи читала твою книгу вконтакті,мушу сказати що ти дуже
  харизматична особистість……..пишеш,як дорослий,професійний і досвідчений письменник….=) Я полюбляю книги такого жанру,зазвичай в них схована певна філософія життя, викриваються недоліки людей,як складові повсякденного життя.

  У таких творах сюжет розвивається повільно і робить книгу ще цікавішою……

 499. Шоколадко я Сутінкі читала і дивилася=) Ти краще розкажи про свою книгу=)))

 500. Шоколадко я Сутінкі читала і дивилася=) Ти краще розкажи про свою книгу=)))

 501. Шоколадко я Сутінкі читала і дивилася=) Ти краще розкажи про свою книгу=)))

 502. Шоколадко я Сутінкі читала і дивилася=) Ти краще розкажи про свою книгу=)))

 503. Шоколадко я Сутінкі читала і дивилася=) Ти краще розкажи про свою книгу=)))

 504. Шоколадко я Сутінкі читала і дивилася=) Ти краще розкажи про свою книгу=)))

 505. Шоколадко я Сутінкі читала і дивилася=) Ти краще розкажи про свою книгу=)))

 506. Шоколадко я Сутінкі читала і дивилася=) Ти краще розкажи про свою книгу=)))

 507. Шоколадко я Сутінкі читала і дивилася=) Ти краще розкажи про свою книгу=)))

 508. Шоколадко я Сутінкі читала і дивилася=) Ти краще розкажи про свою книгу=)))

 509. Шоколадко,визнай,книгу ти пишеш під впливом «Сутінок» 🙂 Знаєш,я теж і читала і дивилась,і ось що скажу…Підкреслюю,що нічого особистого,щоб на мене не ображались,але 2,3 і 4 мене відверто знудили…Все занадто солодко,навіть страждання якісь приємні.У першій частині ще була якась таємничісь,а далі…Сама я люблю писати,але мені ліньки 😉 Сюжетів було море,здебільшого фантастика,але не сохожа на те,що читала.А ви не зауважили,що у книгах/фільмах вампір — хлопець,а людина — дівчина? Якось не природньо,я колись придумала сюжет навпаки,тільки нічого не пишу.У нас тут скоро гурток «Юні фантасти» організується ;)))))))

 510. Згідна я теж маю не абияку фантазію і напевне я б уже написала не одну книгу фентезі але лінь ніяк від себе не можу відігнати а сутінкі дуже занудна історія і фільм дешевий Гаррі Поттер набагато цікавіший=)

 511. Згідна я теж маю не абияку фантазію і напевне я б уже написала не одну книгу фентезі але лінь ніяк від себе не можу відігнати а сутінкі дуже занудна історія і фільм дешевий Гаррі Поттер набагато цікавіший=)

 512. Згідна я теж маю не абияку фантазію і напевне я б уже написала не одну книгу фентезі але лінь ніяк від себе не можу відігнати а сутінкі дуже занудна історія і фільм дешевий Гаррі Поттер набагато цікавіший=)

 513. Згідна я теж маю не абияку фантазію і напевне я б уже написала не одну книгу фентезі але лінь ніяк від себе не можу відігнати а сутінкі дуже занудна історія і фільм дешевий Гаррі Поттер набагато цікавіший=)

 514. Вибач шоколадко я не зразу зрозуміла що то твоя книга дуже вже похоже на сутінкі вкрайності з ремарки так здається;-( ти дійсно пишеш під їх впливом. І дійсно в усіх історіях він «герой» вона людина;-( прям якась расова дискримінація=(((

 515. Вибач шоколадко я не зразу зрозуміла що то твоя книга дуже вже похоже на сутінкі вкрайності з ремарки так здається;-( ти дійсно пишеш під їх впливом. І дійсно в усіх історіях він «герой» вона людина;-( прям якась расова дискримінація=(((

 516. Вибач шоколадко я не зразу зрозуміла що то твоя книга дуже вже похоже на сутінкі вкрайності з ремарки так здається;-( ти дійсно пишеш під їх впливом. І дійсно в усіх історіях він «герой» вона людина;-( прям якась расова дискримінація=(((

 517. Вибач шоколадко я не зразу зрозуміла що то твоя книга дуже вже похоже на сутінкі вкрайності з ремарки так здається;-( ти дійсно пишеш під їх впливом. І дійсно в усіх історіях він «герой» вона людина;-( прям якась расова дискримінація=(((

 518. ну я вас про це попереджувала, але помітьте, що все да не все написано під пливом сутянок, бо там в Белли був батько тут же немає там вона не відказалась від свого вампіра після правди а тут навпаки і в моїй книзі її батько виявить вампіром, якому буде присвячена друга книга і Рональд виявляється простою людиною так що ви не дуже так і дивіться на книгу критично!

  і щоб ви знали писати не легко, оскільки потрібно багато часу а до тогож фантазія і почуття, ну принаймні це все що я використовую при написанні книгу ну і звичайно, куди ж без неї це муза, вона грає також велику роль

 519. Ну,почуття береться,бо ти про себе пишеш,визнай,ти придумуэш для себе пригоди ;)Це закон,автори передають через героїв себе,тут нічого дивного.

 520. Звісно=) уся історія Бели прекрасна і кожен напевне хотів би таке пережити, шоколадко ти пишеш чудовий роман повний загадок і таємниць=) і харизма а також муза присутні в кожному речені я би дещо підредагувала але в цілому не погано так тримати

 521. Звісно=) уся історія Бели прекрасна і кожен напевне хотів би таке пережити, шоколадко ти пишеш чудовий роман повний загадок і таємниць=) і харизма а також муза присутні в кожному речені я би дещо підредагувала але в цілому не погано так тримати

 522. Звісно=) уся історія Бели прекрасна і кожен напевне хотів би таке пережити, шоколадко ти пишеш чудовий роман повний загадок і таємниць=) і харизма а також муза присутні в кожному речені я би дещо підредагувала але в цілому не погано так тримати

 523. Звісно=) уся історія Бели прекрасна і кожен напевне хотів би таке пережити, шоколадко ти пишеш чудовий роман повний загадок і таємниць=) і харизма а також муза присутні в кожному речені я би дещо підредагувала але в цілому не погано так тримати

 524. мені одна людина сказала, якому 23 роки, що зараз написати, а вот через 5 років відредагувати, мені здається що це непогана ідея але мені цікава думка людей, які мене незнаю на кшталт вас!

 525. Я згідна з Анною і з 23-річною людиною ;))) Це взагалі чудова думка,можливо,я нею скористаюсь 🙂

 526. Людина дуже міняє свої погляди за 5 років=) якщо ти так зробиш то через 5 років тобі буде над чим посміятись бо поки ти підліток думаєш одне, а через 5 років ти будеш згадувати це зі сміхом

 527. Людина дуже міняє свої погляди за 5 років=) якщо ти так зробиш то через 5 років тобі буде над чим посміятись бо поки ти підліток думаєш одне, а через 5 років ти будеш згадувати це зі сміхом

 528. Людина дуже міняє свої погляди за 5 років=) якщо ти так зробиш то через 5 років тобі буде над чим посміятись бо поки ти підліток думаєш одне, а через 5 років ти будеш згадувати це зі сміхом

 529. Людина дуже міняє свої погляди за 5 років=) якщо ти так зробиш то через 5 років тобі буде над чим посміятись бо поки ти підліток думаєш одне, а через 5 років ти будеш згадувати це зі сміхом

 530. Людина дуже міняє свої погляди за 5 років=) якщо ти так зробиш то через 5 років тобі буде над чим посміятись бо поки ти підліток думаєш одне, а через 5 років ти будеш згадувати це зі сміхом

 531. Людина дуже міняє свої погляди за 5 років=) якщо ти так зробиш то через 5 років тобі буде над чим посміятись бо поки ти підліток думаєш одне, а через 5 років ти будеш згадувати це зі сміхом

 532. я скажу тільки одне, що поживемо побачимо, якщо буду жива, здорова то видам її на простій бумазі, а потів через декілька років відредагую і знову видав ось тільки вже іншим людям )

 533. Цікава думка але всеодно його будуть редагувати якісь профі

 534. Цікава думка але всеодно його будуть редагувати якісь профі

 535. ну розумієш це не репше моє художиство я багато писала всякої мури, але це перша книга над якою я старанно працюю і маю на нею подальші наміри. Але я також планую написати про ще якесь життя чи щось таке якусь цікаву історію, але ще треба тих 3 книги написати=)))))))))))))))))))))))))))))))))

 536. Шоколадко яким ти важаєш справжнянго вампіра?

 537. Шоколадко яким ти важаєш справжнянго вампіра?

 538. Підлітки,а про що таке ви думаєте зараз,над чим сміятиметесь років через 5 ??? 🙂

 539. Про книгу шоколадкі якщо вона зара напише і через 5 років відредагує

 540. Про книгу шоколадкі якщо вона зара напише і через 5 років відредагує

 541. Про книгу шоколадкі якщо вона зара напише і через 5 років відредагує

 542. Про книгу шоколадкі якщо вона зара напише і через 5 років відредагує

 543. Про книгу шоколадкі якщо вона зара напише і через 5 років відредагує

 544. Про книгу шоколадкі якщо вона зара напише і через 5 років відредагує

 545. він повинен бути бездоганний, очі це єдине, що може видати його 9 не тому що вони золоті чи ще якісь там, а його сам поглят ніби магічний ).

  На мою думку у вампіра є дві сторони це людська та хижацька і протягом всього його існування ці сторони б ються між собою і одних вампірів перемагає хижацька сторона, а в других людька. Я так кажу, тому що який би той вампір не був ( хороший аба злий ) він колись був людиною також, і мені здається, що навіть через 1000 років часточка людини залишить в ньому.

  А якщо так,то він повинен бути сильний, боятись сонця, він ненажерливий хижак, який шукає безневинну здобич. у нього є тільки два варіанти або загинути або вбивати щоб жити, ну а способи харчування два: це людська кров та тваринна.

  але мої надії такі, що він все ж виявиться з людською стороною, яка чомусь мені здається дуже полюбляє класику.

 546. Я не зовсім це мала на увазі.Я про Конкретні думки

 547. тим меседжом я відповіла Анні

  а ось щодо часу мені здається, що з часом на речі дивишся більш реальніше ніж зараз, тому і смішно, але як там воно буде ми не знаєм

 548. Шоколадко тобі не здається що ти занадто хорошої думки про вампірів;-( запитай любого наркомана чи він відмовиться від дози, відповідь однозначна «ні»:-/ для вампіра людська кров подібно до дози наркомана=( вампіри це хижаки що полюють=( а здобичю можеш бути і ти сам я не нав’язую тобі свою думку бо в кожного вона своя але передивися своє ставлення до них бо в любий момент ти сама можеш потрапити до їх обіднього столу

 549. Шоколадко тобі не здається що ти занадто хорошої думки про вампірів;-( запитай любого наркомана чи він відмовиться від дози, відповідь однозначна «ні»:-/ для вампіра людська кров подібно до дози наркомана=( вампіри це хижаки що полюють=( а здобичю можеш бути і ти сам я не нав’язую тобі свою думку бо в кожного вона своя але передивися своє ставлення до них бо в любий момент ти сама можеш потрапити до їх обіднього столу

 550. ну з одного боку ти права

  але мені б було б цікаво на таке подивитись

 551. На те ми і люди,що не інстинкти керують нами,а ми інстинктами.

 552. в мене не завжди так буває, бо я свою силу не можу розподілювати, тому іноді людям боляче роблю

  а інстинкт залежить від настрою помниш я казала, що людина мінлива

 553. Вміти правельно розподіляти свою енергію це один з кроків до самопізнаня не всім це дано зразу, в деяким взагалі не дано

 554. Вміти правельно розподіляти свою енергію це один з кроків до самопізнаня не всім це дано зразу, в деяким взагалі не дано

 555. ну можливо і таки

  мені здається, що іноді навіть досвідчені люди дивуються на що вони здібні)

 556. В кожному з нас заховані справжні генії=) але не кожен спроможний його в собі відкрити=) деяким везе більше і геній сам відкривається

 557. В кожному з нас заховані справжні генії=) але не кожен спроможний його в собі відкрити=) деяким везе більше і геній сам відкривається

 558. Ні просто в мене трішки інші погляди на житя, а до повного самопізнаня мені ще далеко

 559. Ні просто в мене трішки інші погляди на житя, а до повного самопізнаня мені ще далеко

 560. Ні просто в мене трішки інші погляди на житя, а до повного самопізнаня мені ще далеко

 561. Ні просто в мене трішки інші погляди на житя, а до повного самопізнаня мені ще далеко

 562. я б хотіла стати вампіром!!!!!!!це дуже класно!!!

 563. Задай собі тільки одне питання «що я з цього матиму і чи потрібно це мені?»

 564. Задай собі тільки одне питання «що я з цього матиму і чи потрібно це мені?»

 565. Задай собі тільки одне питання «що я з цього матиму і чи потрібно це мені?»

 566. Задай собі тільки одне питання «що я з цього матиму і чи потрібно це мені?»

 567. і ще одне, що саме ти хоче з того вампіра безсмертя чи вічну жагу до крові?

 568. А безсмертним можна стати і без вампірів

 569. А безсмертним можна стати і без вампірів

 570. А безсмертним можна стати і без вампірів

 571. А безсмертним можна стати і без вампірів

 572. А безсмертним можна стати і без вампірів

 573. А безсмертним можна стати і без вампірів

 574. А безсмертним можна стати і без вампірів

 575. А безсмертним можна стати і без вампірів

 576. А безсмертним можна стати і без вампірів

 577. А безсмертним можна стати і без вампірів

 578. Анно,а які в тебе погляди на життя??? Ну,побто,що ти бачиш в людях,як оцінюєш їхню поведінку,загальні принципи ідеали; у чому бачиш сенс життя і смерті? Напиши,якщо не важко,мені це потрібно.

 579. В людях я ціную відкритість, довіру і не зрадливісьть, сенсом життя вважаю зробити щось корисне для світу, а сенсом смерті думаю що потрібно вмирати за щось вагоме щоб було за що:-/ а навіщо тобі це?

 580. В людях я ціную відкритість, довіру і не зрадливісьть, сенсом життя вважаю зробити щось корисне для світу, а сенсом смерті думаю що потрібно вмирати за щось вагоме щоб було за що:-/ а навіщо тобі це?

 581. В людях я ціную відкритість, довіру і не зрадливісьть, сенсом життя вважаю зробити щось корисне для світу, а сенсом смерті думаю що потрібно вмирати за щось вагоме щоб було за що:-/ а навіщо тобі це?

 582. В людях я ціную відкритість, довіру і не зрадливісьть, сенсом життя вважаю зробити щось корисне для світу, а сенсом смерті думаю що потрібно вмирати за щось вагоме щоб було за що:-/ а навіщо тобі це?

 583. вот цікаво, як можна стати безсмертним без вампірів ти знаш способи?

 584. Взагалі вампіри також смертні, бо для всьго свій час приходить, тіло можна зробити тільки довговічним, а ось душу можна увіковічнити, це є доволі складна магія, після спеціального ритуалу душа стає безсмертною, тобто коли ти помераєш, а точніше тіло відмирає, то душа знаходить нове тіло, і починає перебувати в ньому аж до його смерті, також вона пам’ятає всю інформацію що здобула з попереднього життя

 585. Взагалі вампіри також смертні, бо для всьго свій час приходить, тіло можна зробити тільки довговічним, а ось душу можна увіковічнити, це є доволі складна магія, після спеціального ритуалу душа стає безсмертною, тобто коли ти помераєш, а точніше тіло відмирає, то душа знаходить нове тіло, і починає перебувати в ньому аж до його смерті, також вона пам’ятає всю інформацію що здобула з попереднього життя

 586. Взагалі вампіри також смертні, бо для всьго свій час приходить, тіло можна зробити тільки довговічним, а ось душу можна увіковічнити, це є доволі складна магія, після спеціального ритуалу душа стає безсмертною, тобто коли ти помераєш, а точніше тіло відмирає, то душа знаходить нове тіло, і починає перебувати в ньому аж до його смерті, також вона пам’ятає всю інформацію що здобула з попереднього життя

 587. Взагалі вампіри також смертні, бо для всьго свій час приходить, тіло можна зробити тільки довговічним, а ось душу можна увіковічнити, це є доволі складна магія, після спеціального ритуалу душа стає безсмертною, тобто коли ти помераєш, а точніше тіло відмирає, то душа знаходить нове тіло, і починає перебувати в ньому аж до його смерті, також вона пам’ятає всю інформацію що здобула з попереднього життя

 588. Здобуваю життєвий досвід,вчусь розрізняти людей. А ця «процедура» через ритуал проходить?Ну,про душу.

 589. Ну так через певний ритуал і деякі магічні дії

 590. Ну так через певний ритуал і деякі магічні дії

 591. Ну так через певний ритуал і деякі магічні дії

 592. Ну так через певний ритуал і деякі магічні дії

 593. ну незнаю, мені здаться, що кожній людині призначено своє і це не змінити!

 594. Завжди є якийсь вибір;-) Навіть коли здається що попав у безвихідну ситуацію виходів є що най менше два, тільки вони не завжди нам подобаються

 595. Завжди є якийсь вибір;-) Навіть коли здається що попав у безвихідну ситуацію виходів є що най менше два, тільки вони не завжди нам подобаються

 596. Завжди є якийсь вибір;-) Навіть коли здається що попав у безвихідну ситуацію виходів є що най менше два, тільки вони не завжди нам подобаються

 597. Завжди є якийсь вибір;-) Навіть коли здається що попав у безвихідну ситуацію виходів є що най менше два, тільки вони не завжди нам подобаються

 598. тут ти права

  а в тебе були такі ситуації?

 599. Що ж, якось мені дали вибір чи залишатися людиною чи не дуже людиною, тобто або нормальне життя, або повне пригод але в спокої мене уже ніхто не залишить:-| в цьому випадку всі варіанти були до душі, а було таке що або зізнаюсь сама що натворила і влетить по перше число, або дізнаються самі але тоді пощади не буде

 600. Що ж, якось мені дали вибір чи залишатися людиною чи не дуже людиною, тобто або нормальне життя, або повне пригод але в спокої мене уже ніхто не залишить:-| в цьому випадку всі варіанти були до душі, а було таке що або зізнаюсь сама що натворила і влетить по перше число, або дізнаються самі але тоді пощади не буде

 601. Що ж, якось мені дали вибір чи залишатися людиною чи не дуже людиною, тобто або нормальне життя, або повне пригод але в спокої мене уже ніхто не залишить:-| в цьому випадку всі варіанти були до душі, а було таке що або зізнаюсь сама що натворила і влетить по перше число, або дізнаються самі але тоді пощади не буде

 602. Що ж, якось мені дали вибір чи залишатися людиною чи не дуже людиною, тобто або нормальне життя, або повне пригод але в спокої мене уже ніхто не залишить:-| в цьому випадку всі варіанти були до душі, а було таке що або зізнаюсь сама що натворила і влетить по перше число, або дізнаються самі але тоді пощади не буде

 603. цікавий тобі вибір перший зробили, і вот все ж таки що то означає » не зовсім людина » та » нестпокійне життя»